Özel Memorial Ankara Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Memorial Ankara Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Balgat, Balgat Mah. Mevlana Bulv, 1422. Sk. No: 4, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 253 66 66

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Memorial Ankara Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Memorial Ankara Hastanesi Yorumları

Özel Memorial Ankara Hastanesi Şikayetleri

Devrim Giray-2 ay önce

Annem Suna Halvacı Memorial/ Ankara hastanesinde tedavi oldu.. öncesinde açık kalp ameliyatı- kapakçık ameliyat I oldu ve 70 yaşında bir hasta .ciddi kalp yetmezliği vardı.Biz Adana da ilken, üniversite hastanesi de dahil ameliyatına çok olumlu bakmamışlardı ve Ve bu ameliyat İçin Ankara’ya yönlendirildik ama Allah’a şükürler olsun..bu hastane ve ekibiyle tanıştık. müthiş doktorların ilgi ve bakımıyla bize resmen kalbimize su serptiler. Prof. Dr. Alper Gürbüz ve Prof. Dr.Cem Yorgancıoğlu başta olmak üzere o güzel ekibiyle annemin ameliyatını sorunsuz çözdüler, Dr. Alper Hocam ve ekibi bizim kahramanımız… üstelik Memorial hastanesi ; o her yerde alışık olduğumuz maddiyatı ön planda tutan hastanelerden Çooook farklı olarak insana değer veren insan odaklı müthiş bir hastane Allah hepsinden Gani Gani razı olsun.. Dilerim bizim gibi hastası olan herkes teknolojisiyle olsun bilgi ve tecrübesiyle olsun hastaları takip ve tedavisiyle -hasta yakınlarına da verdikleri iletişimle bizlere verdiği hizmetten herkes faydalansın🙏💝

Hakan Lenovo-2 ay önce

Memorial Ankara Hastanesi Onkoloji Kemoterapi biriminde aylık rutin yapılan iğnenin temin edilememesi nedeniyle ilgili doktora ilaç yazdırılmış ve tarafımızca dışarıdan temin edilmiştir. Protokol ve takip bozulmaması için iğneyi yine hastanede yaptıralım dedik. Bu işlem için doktor girişi yanında 2-3 saatlik ayaktan yatış işlemi yapılmaktadır(Yani 1 dk lık bir işlem için SGK’ dan makul bir ücret alınmaktadır) . İlacı biz temin etmemize rağmen tarafımızdan enjeksiyon ücreti talep edilmiştir. İlgili ücret talebi ilaç hazırlandıktan sonra söylenmiştir.(Sağlık çalışanı olarak ilgili iğneyi dışrıda rhatlıkla yaptırabilirdik yani. Sırf takip düzeni bozulmasın istendi. ) Süreci uzatmamak için ödeme yapılmış ilgili sekreterden fatura istendiği zaman sistem çalışmıyor cevabı alınmıştır. Sistem çalışmıyor ama ücret alınabiliyor çok garip. İlgili kişiye mail bilgilerim iletilmiş ve faturanın tarafıma gönderilmesi talep edilmiştir. Bu konu hakkında tarfıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Canlı destekten konu tekrar iletilmiş olup yine tarafıma herhangi bir dönüş olmamıştır. Bu dönüş yapılmama olayı Memorialde kronik bir sorun maalesef. İstenilen bir kişiye direkt ulaşmak mümkün değil. Müşteri temsilcisi kayıt açıyor ancak dönen biri yok.

Özlem Türker-3 ay önce

Memorial ankara hastanesi dogum tecrübemi paylaşacak olursam hastane 4 4 lük hizmet verdi. Yatış katındaki hemşireler oldukça ilgili güler yüzlü ve yardımseverdi. Doktorum Aygül hanım çok tecrübeli ve işini titizlikle yaptı. Lakin aşırı derece de yogunlugu oldugu için muayene esnasında saatlerce bekliyorsunuz ve içeri alınınca da apar topar alel acele bilgiler verip Bi an önce göndermek istiyor. Dolayısıyla çok gergin oluyor. Dogum bittikten sonra da artık ugraşmak istemiyor direk azarlayıcı tavırla göndermeye çalışıyor.. Ama yine de işini düzgün yaptıgı için ben genele baktığımda memnun kaldım.

gönül gonca-bir hafta önce

Oldukça ilgili ve kaliteli bir süreç yaşadık. Teşekkür ederiz. Özellikle Diş Hekimimiz Berna Hanımın saygılı ama bir o kadar samimi sakin ve profesyonel yaklaşımı, bilgi birikimini işine sonuna kadar yansıtışı, kızımın ve benim işlemlerimi tek tek açıklayarak uygulayışı ve doğru tespitler yaparak sonradan sürpriz ücretler çıkarmadan işini tamamlaması gözle görülür kalitesini ortaya koydu. Poliklinik Asistanları ve sekretaryanın da ekip bütünlüğüne önem veren diyalog ve üslupları takdire şayan. ABARTMIYORUM. Gidin ve görün hatta kısa sürede sonuç odaklı mükemmel çalışmalarını görmek için Berna Hanım ve ekibine koşulsuz teslim edin kendinizi. Bir kurumu kaliteli yapan ve ayakta tutan binanın duvarları Kirişleri kolonları şatafatlı görüntüsü değil içinde bulunan çalışanlarıdır bunun en güzel örneği de Memorial hastanesidir. Paydaşı olduğum ZORLU Holdingin yaptığı anlaşma sayesinde iyi ki yollarımız kesişti. Teşekkürlerimle, ❤️🧿☘️🙏

Meral Ünal-2 gün önce

Ben burada bir yıla yakındır tedavi oluyorum. Şimdi haftada bir kemoterapi alıyorum. Memorial’dan son derece memnunum. Doktorlarım Umut hoca Kaan Hoca Fatih Hocadan çok memnunum. Çalışanlar hemşireler Doktorlar son derece duyarlı güler yüzlü işlerini başarıyla yapan kişiler. Hastanenin temizliğini ve hijyenik kurallara uyumunu anlatmama bile gerek yok. Öyle bir hastanede tedavi olduğum için çok şanslı sayıyorum kendimi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir