Özel Medipark Tıp Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Medipark Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Küçükesat, 100.Yıl Mahallesi, Reşit Galip Cd. No:10, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 446 88 88

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-18.00 / Cumartesi: 08.00-16.00 / Pazar: Kapalı

Özel Medipark Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Medipark Tıp Merkezi Yorumları

Özel Medipark Tıp Merkezi Şikayetleri

Füsun YALIN-bir ay önce

Çok güzel bir hastane. Tüm çalışanları çok saygılı ve işlerini severek yapıyorlar. Saç PRPsi yaptırdım. Bu süreçte öncelikle dermatoloji doktoru Nazif Bey ile kendisine yardımcı olan Ezgi Hanım yaptıkları işe ve bana karşı tedavi süresince çok kibar, ilgili ve saygılıydılar. Ayrıca hastaneyle iletişimi sağlayan santral görevlisi Sevilay Hanım da gerek geri dönüşleriyle gerek çözüm üretmesiyle gerçekten işini çok iyi ve severek yapıyor. Bu güzel hastane ve onu değerli kılan insanlara çok teşekkür ediyorum.

Olgun Kaygusuz-4 ay önce

Chek up için tercih ettiğim bu klinikte çalışan başta Kardelen hanıma, girişimden çıkışıma kadar yardımcı olduğu için, güler yüzünü hiç eksik etmediği için çok çok teşekkür ederim. Tüm hocalarımın çok değerli olduğunu ve ilgili olduklarını söylemeliyim . Check up işlemimden çok memnun kaldım. Kontrolden hemen sonra Hacamat işlemini yapan saygıdeğer Başhekimime ve Kardiyoloji doktoru Muhammed hocamada ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkürü bir borç bilirim, sayenizde kuş gibi olduk çok şükür. Sağlıcakla kalın 🙂

Sibel Taşdelen-4 ay önce

Birkaç yıl önce lazer epilasyon için gittiğim merkezdir. Alanında uzman güler yüzlü sempatik ve insancıl yaklaşımları beni benden aldı. Tünay hanım ve Gülşen hanıma ayrıca teşekkür ediyorum. Hem hijyen hem memnuniyet çok önemlidir hastanelerde ve burada herşeyi bir arada bulabilirsiniz. Kasım ayında da masseter ve tüm yüz botox için gitmiştim botox yapan doktorumuz da gayet ilgili güler yüzlü ve samimice aklımdaki tüm soru işaretlerine tek tek yanıt vererek beni rahatlattı. Hem hijyenik hem de güler yüzü bulabileceğiniz bir hastane. Mayıs ayında yine gideceğim botox için inşallah. Aklınız da hiçbir cevapsız soru kalmıyor ilgi alaka zaten üst seviyede. Tüm ekibe teşekkürlerimi sunarım mayısta görüşmek üzere.

Yasemin Ozkaya-4 ay önce

Plastik cerrah Hasan hoca ve asistanı Tümayla tanışmanizi kesinlikle tavsiye ediyorum, hem işlerinde muhteşemler hemde sizin iyiliginizi düşündüklerini her şekilde hissettiriyorlar… o kadar tatlı ve o kadar becerikli bı Dr ki hasan hocamm iyi ki diyorum 😌 Tümay ahh asistanı sizi sizden çok düşünüyor.. başka klinikleri de bilen biri olarak her ikisini de Ankara için büyük bu şans olarak görüyorum, becerileri uzmanlıkları için teşekkür ediyorum..ve insanliklari içinse Allah’a şükrediyorum. İyiki böyle insanlar var..

Başak Canpolat-2 ay önce

Hiç tereddütsüz gidebileceğiniz bir tıp merkezi. Tıp merkezi görünümlü ama bir çok hastaneden daha başarılı gerçekten. İçeride çalışan personeller güler yüzlü. Diş için Zeynep Hoca’ya gittim ve çok memnun kaldım. Zeynep Hoca ve asistanı Tuğçe Hnm çok ilgili ve kibarlar. Herşey için çok teşekkürler💐

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir