Özel Medigün Tıp Merkezi İzmir’in Bergama ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Medigün Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Zafer, 23. Sk., 35725 Bergama/İzmir

Telefon : 182

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Medigün Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Medigün Tıp Merkezi Yorumları

Özel Medigün Tıp Merkezi Şikayetleri

Kerem Baş-2 ay önce

Kbb için online randevu alayım dedim onuda somaya almışım yanlışlıkla. Boşuna gitmiş oldum. Sekreter bayan sadece telefonla randevu alıyoz dedi, çok geri gelmiş bi uygulama.

Saltuk Tasova-2 ay önce

Devlet hastanesinden beter. Kalabalık, yoğunluk bir yana, hiçbir düzen yok. Canı isteyen sıraya bakmadan içeri giriyor, müdahale eden yok. Herkes kafasına göre. Medeniyetten uzak, berbat bir hastane. Doktor kalitesi de ekstra tartışılır.

Heartbreak-4 ay önce

Soma Medigun Kesinlikle tavsiye etmiyorym ,hemşireleri bir tuhaf doktorlar saat 13:40 olmuş hala doktor yok öğlen istirahati uzamış galiba randevu alıyorsun birde gelip müracatta sıra bekliyorsun paramla rezil oluyorsunuz yan

Muzaffer Cevik-9 ay önce

bergama özel medigün hastahanesinde 15 gün fizik tedavisi aldim bu tedavide emegi gecen basta fizik tedavisi doktoru anıl hanıma. ayrica fizik tedavi teknikleri harun karakusa hüseyine elaman ve ayrica setviste hizmet soföru ibrahim beye samimi hizmetlerinden dolayi memnuniyetimizi bildirir ćok tesekkur ederim .bu arada nemnun olmadigim bir durumuda yapmak zorundayim erkek tuvaletinin kücuk pisuvari sürekli arzali olarak hizmet vermektedir

Hasan Uslu-9 ay önce

Fizik Tedavi birimi Fizyoterapistleri bir harika 3 yıldır devam ediyorum. Samimi, sıcak bilinçli bir terapi uygulanıyor. Bir sürü kuruluş dolaştım bu kadar iyisine denk gelmedim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir