Özel Medifema Hastanesi İzmir’in Torbalı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Medifema Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Ayrancılar Mah, Kocatepe Cd. No.1, 35860 Torbalı/İzmir

Telefon : 0232 854 18 54

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Medifema Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Medifema Hastanesi Yorumları

Özel Medifema Hastanesi Şikayetleri

Esra Baycan-4 gün önce

Covid geçirdikten sonra haftalarca geçmeyen öksürükten kurtaran başarılı ve temiz bir hastane. Hiç bir randevu aksaklığı yaşamadan dakik bir şekilde tüm randevularımı gerçekleştirdim. Hasta takipleri ve letişimleri çok iyi olan Özel Medifema Hastanesi çalışanlarını kutlarım.

Meltem Bozok-6 gün önce

8 haftalık gebeyim ve riskli bir gebeliğim var. Kanamamın başlaması sebebiyle hastaneye acilden giriş yaptım. Çok hızlı bir şekilde muayene edildim ve acil yatış verildi. Hastane personelinin güler yüzlü ve yoğun ilgisi çok motive etti. Tüm tedavi aşamalarım en ince ayrıntısına kadar anlatıldı. Daha önceden aynı haftada bebeğimi kaybettiğim için panik halinde ve ümitsizdim. Doktorumun ve Hemşirelerin büyük desteği ve doğru tedavi ile bebeğim ve beni kurtardı. Herşey için teşekkür ederim.

Aysu Bal-2 gün önce

Dahiliye Erol Babaoğlu covid pozitif olan hastayı kontrol bile etmeyip röntgene baktığı ve lekeleri gördüğü halde teste gerek duymayıp sinüzit diyecek kadar başarılı bir doktordur. Hem halkın sağlığını hem hastanın yakınlarını tehlikeye atıyorlar. Medifemaya gidiyorsanız kendi teşhisinizi kendiniz koymak zorundasınız.

Yeliz Bora Tuncay-2 ay önce

Ben iki yıl önce Medifema da over kisti ameliyatı olmuştum.Benimle birebir ilgilenen,güleryüzlü, nazik,hasta psikolojisinden anlayan,ayrıca iğne yaparken elinin çok hafif olduğu için hiçbir tedavide canımı yakmayan gözleri güzel:)ebe hemşiremiz Emine hanım vardı yanımızda.Doktor hesaplarından takip ederken farkettim ki kendisi Medifemaya geri dönmüş. Ailecek çok sevindik başarılar dilerim kendisine ve size…

mehmet çetin-4 ay önce

Yaklaşık 15 gün süren göz nezlesi ve bununla birlikte Konjonktivit rahatsızlığım vardı. İzmirde sayılı hastanelere gittim fakat rahatsızlığım artarak devam etti. Bir abimin aracılığıyla Medifema Hastanesi’ne randevu almadan gittim. Doktorum o kadar ilgiliydi ki diğer hastanelerde gözlerini kaçırarak ve kapatarak muayene eden doktorlar nerede Medifemada ilgilenen doktorlar nerede, Allah razı olsun Çok samimi ve içten muayene etti, ilaçlarımı değiştirdi ve yaklaşık olarak 4-5 gün içinde kurtuldum bu hastalıktan, şimdi ise kornea tutulması tedavisi görüyorum. İnşallah bunu da atlatacağım. Buradan hastaneye ve tüm ilgili herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir