Özel Medical Park Ankara Hastanesi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Medical Park Ankara Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kent Koop Mah 1868. Sok, Batıkent Blv. No:15, 06680 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 444 4 484

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Medical Park Ankara Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Medical Park Ankara Hastanesi Yorumları

Özel Medical Park Ankara Hastanesi Şikayetleri

Ünsal Özçelik-2 hafta önce

Su an hastanedeyim, acil servisten giris yaptik ve uroloji doktoruna sevk edildik. Hastane calisanlari tamamen baska bir dunyada yasamakta. Hastanede danismada bilgi alacak hic kimse yok. Zar zor denk geldigimiz hemsireler ve sekreterler sordugumuz sorulara isteksiz ve yuzumuze bakmadan cevap veriyor, sanki zorla calisiyorlarmis gibi. Yabanci Hasta Servisinde calisan Sirin Hanim ve Acil servisde calisan hemsireler disinda diger personellerin hastane ile alakasi yok. Guvenliginden hemsiresine, sekreterine kadar kesinlikle saglik sektoru ile alakasi yok havasinda. Temizlikci bayan calisanlar diger hastane calisanlarindan daha alakadar ve ilgili. Bozuk olan asansorun onunde 10 dakika bekledik, asansorun bozuk oldugu ile alakali uyarici hic bir yazi maalesef ki yok. Tek yildizi Sirin Hanim, temizlik personelleri ve acil sevisteki hemsireler icin birakiyorum. Ozel hastaneye geliyorsunuz ama maalesef tam bir rezalet. Paranizla rezil olmak istiyorsaniz buyrun gelin.

Gokhan Dursun-4 ay önce

14 Mart 2022 tarihinde 2 yaşındaki kızımı ateş sebebiyle Ankara Medical Park Ankara (Batıkent) Hastanesi’ne götürdük. Doktor tarafından yapılan muayene sonucunda oldukça fazla test istediler (özel hastane klişesi). Kızım küçük olduğu için bazı testleri vermek kolay olmadı ve yanlış hatırlamıyorsam, 3/4 testi veremedik. Ve böylece iade süreci başladı. Bu Arkadaşları eşimle beraber neredeyse 10 kez aradık. Hastaneye gel dilekçe ver dediler ona bile gittik. Ancak gün bu gün (18 .04.2022) oldu hala paramız iade edilmedi. Bugün son kez aradığımda bakın şikayet edeceğim sizi dedim, hiç dikkate bile almadılar bizi. Muayene sırasında para ödemeden kimliklerimizi bize teslim etmeyen tahsildar hastane para iadesine gelince İşleri olabildiğince yokuşa sürdü ve sürüncemede bıraktı.

Tülay Önsal-6 gün önce

5 gün kaldık ve hoşuma gitmeyen tek bir şey yok. Doktorlar, hemşireler, kısaca tüm çalışanlar işini iyi yapan insanlar, herkes görevinin ciddiyetinin farkında. Avrupa standartlarında. Çok temiz, temizlikci bayanlar günde 3 defa odaya gelip paspaslıyorlar, her yer mis gibi kokuyor. Kötü yorumları çok da fazla dikkate almayın, ben çok memnun ayrıldım. Herkese çok tşk ediyorum.

Zelha Ç.-bir ay önce

Mart ayında annemin göz ameliyatını Dr. Ersin Mavi Bey’e yaptırdık. Birkaç kez kontrole götürdük ve kendisi iyi olduğunu 3 ay sonra gözlük almaya gidebileceğimizi söyledi. Ancak bugün gittiğimiz göz doktorunda annemin gözünde ameliyatta takılan lensin hâlâ durduğunu öğrendik. Bize Ersin Bey lens ile ilgili hiçbir bilgi vermedi. İnsan sağlığı bu kadar değersiz mi? Kaç kez kontrole götürdüğümüz hâlde lens taktık 1 ay sonra gelin değiştirelim bile denmedi, iyi denilip geçiştirildi. Başka bir doktora gitmesek haberimiz dahi olmayacaktı. O kadar parayı biz bunun için mi ödüyoruz? Aldığınız parayı kesinlikle hak etmiyorsunuz.

MERVE CEYLAN-bir ay önce

Ankara’nın en güzel nadir güvenilir hastanelerinden… Öncelikle çalışan doktor ve hemşirelere aynı zamanda tüm emekçilerine teşekkürü bir borç bilirim. Tertemiz, odaları mis gibi otel konforunda, gece hemşiresi ayrı ilgili, acil servistekiler hep güler yüzlü, merhametli… Allah muhtaç etmesin ama yokluğunu da göstermesin. Sağlık sektörü bambaşka… Konumu olsun otoparkı olsun ulaşım çok rahat… Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir