Özel Med Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Özel Med Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : Gaziosmanpaşa, Borazan Sk. No:8, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon :0312 427 27 24 

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.00-19.00 / Cumartesi: 09.00-18.00 / Pazar: Kapalı

Özel Med Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Med Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumları

Özel Med Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Şikayetleri

SELİN ÖKMEN-bir yıl önce

Fiyat bilgisi almak için aradığım “Meddiş Ağız ve Diş Sağlığı” Polikliniğinin telefonunu açan Sekreter Hanım beni telefonda bekletip (ki bunda hiç bir sorun yok) üzerine bir de beni “Biraz hızlı olabilir misiniz” diyerek azarladı. Sanki bekleten kendisi değilmiş gibi. Kısacası doktor çok iyi olabilir ancak doktor tecrübesini daha yaşayamadan öncesinde bu tarz insanlarla muhattap olursanız siz de paramla rezil olmayım diye randevu almaktan vazgeçiyorsunuz. Ancak bu sekreter hanıma değil doktora zarar veriyor. Kısacası sekreter hanıma 1 yıldız.

Merve Aksakal-bir yıl önce

Uzun yıllardır kalitesi nedeniyle tercih ettiğim bir diş kliniği idi. Ancak son ziyaretimde fiyatlarının ortalamanın oldukça üstünde olduğunu fark ettim. Üstelik ön bürodaki hanımefendiler kredi kartı veya nakit ödeme farkı, sağlık sigortası vb. konularda tam bilgilendirme yapmadıkları/yardımcı olmadıkları için siz uğraşıyorsunuz. Neden tam ve doğru bir yönlendirme yapmadıklarını sorduğunuzda ise diyaloğun sonu “Siz bilirsiniz”e çıkıyor..! Daha “hasta odaklı” olabilirler. 3 yıldızı diş doktoru İdil hanımın emeği için veriyorum.

Ali Can Calis-3 hafta önce

Artık burada çalışmıyorum. Benim adımı fotolardan kaldırırsanız sevinirim. Yeni adresim Mira Ofis Beytepe no:39.

Serkan ÖZGÜR-2 ay önce

Son derece profesyonel bir ekip. Tertemiz bir klinik.

gülizar özdemir-bir yıl önce

Başka dişçide heba olan dişimi acısız ağrısız ve çok özenerek yapan idil hanıma buradan da teşekkür ediyorum. Herkese tavsiyemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir