Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi İzmir’in Buca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : İnkılap Mehmet Akif Cad No No:101, Nato Kavşağı, 35000 Buca/İzmir

Telefon : 0232 487 88 88

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-17.00 / Cumartesi: 09.00-13.00 / Pazar: Kapalı

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Yorumları

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Şikayetleri

Ali Pamuk-bir hafta önce

Kadın Doğum doktoru murat bey ve ekibine teşekkür ederiz. Çok ilgilendiler bizimle özellikle ebe sevinç hanım gece boyunca sürekli bizimle ve diğer hastalarla çok ilgilendi. Diğer bölümleri bilmiyorum ama kadın doğum konusunda hiç tereddüt etmeden gelinebilecek bir hastane. Allah hepsinden razı olsun.

Özlem Uğurlu-4 ay önce

02.03.2022 tarihinde Dr. Murat İskahoğlu ile tanıştım 36+5 günlük hamileydim kendisini çok geç tanıdım fakat o gün iyi ki tanımışım beni nst ye bağladılar bebeğimin kalp atışı yavaştı bu duruma ağladım o sıra da hastanenin ebe hanımı benim elimi tuttu göz yaşlarımı sildi bugüne kadar bir kaç hastaneye gittim fakat böyle bir ilgi görmedim ben acil sezeryana alındım çocuğum çok sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım doktor bey ve ebe hanım sayesin de. Gece boyunca benimle çok güzel ilgilendi ebe hanım herkese çok teşekkür ederim iyi ki de size geldim iyi ki de sizleri tanıdım gerçekten işlerinde çok çok iyiler severek yapıyorlar güler yüzleri hiç eksik olmadı Allah razı olsun hepsinden 🥰🥰🥰🥰

Tuğba Kara-2 ay önce

Önceklikle Kadın doğum doktorumuz Murat Bey, Ebe Sevinç hanım, personelden Tijen hanım ve tüm personele sonsuz teşekkürlerimi sunarım bir personel ve bir hastane bu kadar mı güler yüzlü ve ilgilenir olur herşeyden çok memnun kaldık teşekkürlerimiz az kalır. BİZİ TÜRK HEKİMLERİNE EMANET EDİN VE TÜRK HEKİMLERİN DEĞERİNİ BİLİN.

Sıla Kaya-bir ay önce

Doktor Murat İshakoğlu’nu çok geç tanıdığım için pişmanım keşke ilk bebeğimde de biliyor olsaydım onu. Çok iyi bir doktor her sorunuza cevap veriyor gereksiz hiç birşey önermiyor ve yapmıyor . 19 haftalık hamileyim inşallah yorumlarda ki sorunsuz doğum gerceklesir şimdiye kadar doktorumdan memnun kaldım.

DİLARA AYKAS-2 ay önce

Öncelikle merhaba. 13 mayıs Cuma günü hastanenizde doğum yaptım. 9 aydır her detayıma kadar takip eden Murat bey size sonsuz teşekkür ederim. Düşük tehlikemle geldiğim size yavrumu kucağıma aldım. 3. Kat çalışanları Sevinç ablam, Dilhan ve Tijen ablam size de sonsuz teşekkür ederim. Korkarak girdiğim doğumda elimi birkez olsun bırakmayıp beni en güzel şekilde sakinleştirdiğiniz için. Anestesi doktorumuz muhteşemm bi hasta değil de evladı gibi yaklaştınız. İleride Allah nasip eder de ikinci çocuğum tekrar murat bey ve ekibini tercih edicem. Tekrardan çok teşekkür ederim….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir