Özel Lokman Hekim Etlik Hastanesi Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Lokman Hekim Etlik Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Etlik, Gn, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd No:119, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon : 444 9 911

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Lokman Hekim Etlik Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Lokman Hekim Etlik Hastanesi Yorumları

Özel Lokman Hekim Etlik Hastanesi Şikayetleri

Selda Kartal-5 ay önce

Gastroentroloji bölümü hocamız Kemalettin Yılmaz Bey endoskopi ve kolonoskopi işlemlerini okadar titizlikle yaptı ki ilk defa bir hastane işleminde korku nedir bilmedim her detayda çok ilgilendi ve tüm tahlillerimi çok güzel yorumladı. (Rahatsızlığıma tam teşhis koydu)Ayrıca birlikte çalıştığı Nilay Hanım Sevgi Hanım ve ismini tam bilmediğim hemşireler de çok ilgiliydi kendilerine bir kez daha teşekkür ederim.Hocamız harika 🙏İyi ki Varsınız!

Sena Yilmaz-bir ay önce

kozmotoloji bölümünde kendi kendilerine randevularımın saatini değiştirip işten izin alamadığım için sonrasında da kontrol süresi geçti bahanesiyle para isteyen sadece para tuzağı olan bir kurumdur. Hangi günü iptal ettiklerini bilmediğim için de şaka gibi bu sizin probleminiz gibi korkunç bir tavırla karşılaştığım için ayrıca çok üzgünüm, kendim de diş hekimiyim sağlıkçıyım yıllardır ankarada yaşıyorum ama bir sağlık kuruluşundan bu kadar kötü ayrıldığım olmamıştı. Asla tavsiye etmiyorum kimse bu mağduriyeti yaşamamalı.

Esra Satılmış-3 hafta önce

Hastane olarak özel hastane konforunda değil.haziran ayında doğum yaptım ve artıları eksileri konuşulur ama asıl yorum yapma amacım kadın doğum bölümu Nst hemşiresi Şelale Tuncer hanımin içtenliği,sakinliği ,verdiği güven,dosthane tavrı ve yaklaşımı bir çok eksiği kapattı benim açımdan. Allah sayılarını arttırsın. Böyle çalışanlar gördükçe mutlu oluyoruz. Böyle calisanlarin kesinlikle kaybedilmemesi gerekiyor.

Hiçkimsee-3 hafta önce

Sekreterler resmen gelen hastaları azarlıyor uyardığınız zaman da pişkin pişkin cevaplar veriyorlar. Ar damarı çatlaması tabiri tam da böyle bir şey olsa gerek. Gelelim doktorlara iyisi de var hiç baştan savma bakıp iyi iyi diyeni de var. Doktorunuzu doğru seçtiğiniz sürece her şey güzel eh fiyatları da özel hastahaneye göre görece uygun. Ayrıca ücretsiz vale hizmeti sunan otoparkı da var daha ne olsun bundan iyisi şamda kayısı

Feriza Doksöz-5 ay önce

Perşembe günü çocuğumuzu getirdik. Muayene ettiler ciğerleri kötü dediler kesinlikle hastaneye yatması gerekli dediler günlük 1000₺ ücret var dediler ne kadar süre yatırırız belli olmaz dediler. Bugün ise sami ulus hastanesine götürdük. Ciğerleri gayet temiz çıktı hastaneye yatmalık bir durumu söz konusu olamaz dediler. O kadar da para ödedik hiçbir konuda yardımcı olmadılar sonuçlarımızın kağıtlarını vermediler hakkımı helal etmiyorum hiçbir şekilde. Kesinlikle tavsiye etmiyorum….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir