Özel Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Demetevler, Vatan Cd. No:81, 06200 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 444 9 911

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-18.00 / Cumartesi: 08.00-18.00 / Pazar: Kapalı

Özel Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi Yorumları

Özel Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi Şikayetleri

Alperen Kasar-3 hafta önce

Check-up için girdiğimiz hastahane yarı özel denilebilecek düzeyde. Her bölümde neredeyse sadece bir doktor var ve bu yüzden sıra bekleyebiliyorsunuz. Kadın Doğum hocası da tek olduğu için hala muayene olamadık ve bu süreç 2 defadır erteleniyor. Ve ilk söyledikleri almak istemez misiniz para iadesi yok. Ankara’da daha tanınmış ve daha iyi hizmet sunan bir çok yer var.

Eray İnşaat Kalıp Malzemeleri-4 gün önce

Hastanenizde tedavi gōrdügüm süre içerisinde bizimle ilgilenen dahiliye doktoru sayın Dr.Hüseyin Hulki Genç bey ve hemşire buse hanımın ilgi ve alakalarında çok memnun kaldık. Hastaneniz nezdinde kendilerine çok teşekkür eder, görevlerinde başarılar dilerim.

emre ozgen-3 hafta önce

Check-Up için gittiğim hastane. Son derece memnun kaldım. Hastane oldukça temiz ve düzenli. Çalışanları hızlı, pratik ve sempatik. Dahiliye uzmanı Yavuz Hocam’a da ayrıca teşekkür ederim.

Selma Karakaya-3 gün önce

Buradan hemşire Havvanur Öztürk hanıma çok teşekkür ederim. Güler yüzünü, şefkatini bizden hiç eksik etmedi. Çocuğumu doktora getirmiştim. Tüm süreçlerle birebir ilgilendi. Keşke oradaki tüm çalışanlar böyle Güler yüzlü olsa.

Oğuzhan Çal-2 gün önce

Lokman Hekim Hastanesi Demet Tıp Merkezi’ni deneyimli İç Hastalıkları Uzmanı Hüseyin Hulki Genç hocamız için ziyaret ediyoruz. Her gittiğimizde, sıcak, samimi ve babacan tavrıyla bizlerin sorunlarını çözüyor. Annemi emanet ettiğim hocamı hangi hastaneye giderse gitsin takip ediyoruz. Ailemizden birisi gibi oldu. Ekip arkadaşı Buse hemşireye de minnetlerimizi sunuyoruz. İyi ki varsınız 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir