Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kavaklıdere, Büklüm Cd No:4, 06700 Kavaklıdere / Çankaya/Çankaya/Ankara

Telefon : 444 9 911

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi Yorumları

Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi Şikayetleri

İlayda Kartal-3 hafta önce

Annemi Dahiliye ve nefroloji bölümü doktoru Yasemin Kıraç muayene etti ve bir sürü test istedi. İstediği testleri yaptırdık ve sonuç görüşmesi için beklememizi söylediler 5 dakika bekleme süresi tam 2 saat oldu sistem olarak berbat çalışıyorlar. Randevulu hastanın arasına sonuç görüşmesi için randevusuz hasta alıyorlar her iki tarafta bekletiliyor. Sonuç görüşmeye uzun bekleme sonucu girdiğimizde ise doktor hanım ne açıklama yapma ne yüzümüze bakma zahmetinde bulunmadı. Çok sessiz konuşuyor yüzünüze bakmıyor zaten bir de maske takılı ne dediğini anlamıyorsunuz bile. O kadar para almayı biliyorlar ama asla adam yerine koyup ne için ilaç yazdığını bile söylemiyor. Çok suratsız, ilgisiz bir doktor asla tavsiye etmiyorum. Paranıza yazık.

Merve Koç-2 hafta önce

Sağlık ocağı doktorum insülün direncim olduğunu söyleyip endokrin bölümüne yönlendirmesiyle / Endokrin bölümüne dün muayene oldum UzmDr. Murat’a kan tahlilleri istedi muayeneye 485₺ ödeyip tahliller için 975₺ ödedim. Bir sonraki gün sabah aç gidip tahlil verdim 3 kez ayrı aralıklarla kan aldılar aç karna, glikoz yüklemesi yaptılar tekrar aldılar, 60dk sonra birdaha aldılar hepsinde bayıldım kendime zor geldim değerlerim aşırı düştü çünkü. Stajyer bi hemşire Merve hanımın kanı düzgün sonuç vermemiş kanda pıhtılaşma olmuş dedi üzerine tepkim üzerine diğer hemşire İlknur tamam ben labatuvarla görüşcem dedi 5 dk sonra tmm sıkıntı yok dedi . Bugün tekrar sonuca geldim Dr murat iki laf edip açıklama bile yapmadan değerlerin normal dedi ama ben kendimden çok eminim vücudumun gösterdiği reaksiyonlardan insülin direncim var ve o kadar şekerli ilaca rağmen ayılıp bayıldım yani sırf olay çıkarmayım diye o bütün kan değerlerimi kafalarına göre sonuçlandırdıklarına kesinlikle eminim !! Verdiğim paraya mı üzüleyim yada bir gün boyunca ayılıp bayılarak acı çekmiş olmama mı ? Hastane değil mezba gibi ticaret peşinde para için kurulmuş bir ticarethaneden bir tık öne çıkamayan yer.

Gülhan Özen-5 ay önce

04.03.2022 tarihinde göğüs hastalıklarına muayene oldum.Dr Alper beye çok teşekkür ederim. Bir takım testler vermek için kan verme işlemi sırasında kan alma da çalışan sağlık görevlisinin cilt temizleme talimatı ile ilgili yaklaşımları son derece yanlış ve bilinçsizce olduğunu gözlemledim.cildi temizledikten sonra tekrar damarı hissetmek için temiz alana dokundu ve kan alma işlemi sonrasında kullanacağı enjeksiyon bandını açıp yarım şekilde kendi eline yapıştırdı sonra benim açık danar yoluma uygulamak istedi.ayrica ilk denemede damara giremedi ve cilt altında damarımı iğne ile aramaya çalıştı kendisini artık devam etmesini istemedigimi söylediğim için işlemi sonlandırdı ve diğer kolumdan yine antiseptik cilt temizleme işlemini uygunsuz yaparak gerçekleştirdi.Calısan sağlık çalışanına uygun eğitimlerin verilmesi adına bu gözlerimi paylaşmak istiyorum.Ben kendisine iletmedim bu durumu çünkü profesyonel olarak hastanenizin yapması gerektiğini düşünüyorum IYI ÇALIŞMALAR DILERIM.

ÇAĞATAY YALÇIN-2 ay önce

28 nisan 2022 tarihinde gözümde seğirme şikayetiyle hastaneyi arayarak randevu talep ettim daha önce muayene oldugum göz doktoru hastane sekretarya yonlendirmesiyle iç hastalıklarına göründümİlgili doktor rıfat bozkuşa şikayetimi anlattım beni muayene etmeden direk kan testleri isteyelim orada birşey cıkmazsa benlik bir işiniz yok dedi açıkcası beni dinlediğini bile sanmıyorum ya da ciddiye almadı bilemiyorum.Ertesi gün sonuçları yorumlamak için tekrar doktoru ziyaret ettiğimde kan testlerinizde anormallik yok vitamin b12 ve d biraz düşük diyip ilaç verdi kendisine tekrar şikayetimi hatırlattım yine iç hastalıkları ile ilgili bir durum yok dedi.Yani böyle mi olmalıydı !Tarafımı dinleyip göz doktoru gibi şu branşada görünmenizde fayda var gibisinden en azından yönlendirme yapması gerekmiyor muydu ? ben özel hastaneye ücret ödüyorum bu haliyle lokman hekim akay hastanesinin devlet hastanesinden bir farkı kalmıyor beklentim ilgilenilmesi ve şikayetime çözüm bulunmasıydı .Dolayısıyla bu hastaneyi hasta olarak beklentimi karşılamadıgı ve beni tedavi etmediği ya da çözüm sunmadıgı için tavsiye etmiyorum.

Eda Bulut-3 ay önce

Merhabalar; Tarihini net hatırlamamakla birlikte sanırım 3 Mayıs Salı akşamı nişanlımın annesinin tansiyonuyla ilgili bir problem yaşadık Lokman Hekim Akay Hastanesi Acil Servisine başvurduk. Başta bizimle çok nezaketli ve güleryüzlü şekilde ilgilenen acil hekiminiz Dr Ahmet Bey olmak üzere yine o akşam orada nöbet tutan, nezaketini ve güleryüzünü eksik etmeyen (ancak ne yazık ki isimlerini bilmediğim) bütün hemşire arkadaşlara içtenlikle teşekkür etmek isterim. Bir hekim olarak hala bu ülkede kalmayı tercih edip gece gündüz nöbet tutan ve hastalara içtenlikle yaklaşan böyle hekimlerin ve sağlık personelinin olduğunu bilmek hem çok güzel, hem de kendi açımdan çok motive edici… Tekrar tekrar teşekkür ederim, Saygılarımla, Dr Eda Aydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir