Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kavaklıdere, Bestekar Cd No:8, 06680 Çankaya/Ankara

Telefon : 444 4 548

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)


Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi Yorumları

Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi Şikayetleri

Gürkan Aslan-5 ay önce

Ankara’nın en merkezinde yer alan hastane trafik ve mekan yoğunluğu da bulunan Bestekar Caddesinde yer aliyor ,hastanenin kendi kapali otoparki ve vale hizmeti var.Vale arkadaslar güleryüzlü ve kibarlar.kisa surede arac teslim işlemi bitiyor. Hastane otel formatin da gayet temiz ferah ve sade dizayn edilmiş. Hastanede giriste bizi karşılayan ve bizimle ilgilenen Cihan hanim gercekten samimi kibar ve isinin uzmani ,Cihan Hanimin yaklaşımı samimiyet ve profesyonelliği tüm hastahane çalışanlarına gecmis durumda herkes yardimci olmaya calisiyor herkesin enerjisi yuksek.Cihan hanimin hastanedeki herkese ulaşabiliyor olmasi gercekten çok büyük avantaj ve başarı Doktor kalitesi , muane içeriği ,randevu saati takibi başarılı. Valehizmeti,kapaliotopark,6 asansör(gayet hizli/genis)cafeteryasi,güvenlik,danişmapersoneli,hemşiresi,doktoru ve olanaklari ust seviye olan hastanede bir cok saglik sigortasi ile anlaşması olan hastane gercekten Ankara’nın en iyilerinden birisi. Bizimle ilgilenen Cihan hanim ve ekibine tesekkur ediyor , başarilar diliyoruz , sağ olsunlar….

Funda Ozdemir Yildirim-3 ay önce

Kadın hastalıkları bolumunde muayene oldum Sonuç gösterme randevusu talebim reddedildi yeni muayene randevusu almam için yonlendirildim üstelik ilk muayenin 6. Gününde . Yeni muayene randevusu yeni ücret yani 🤔 Bana sonuçlarımı WhatsApp üzerinden sonradan asistan olduğunu öğrendiğim kişi mesaj atarak söyledi durumun hoş olmadığını söyleyince de sizi aradık meşguldü telefonununuzu acsaydiniz, randevu alın o zaman, uzatmayın konuyu şeklinde hitaplarla karşılaştım. Durumu öğrenen Doktorum bana dönüş yaptı nazik bir tavır ile özür bile diledi ara randevusu aldığını sonuç göstermeleri kabul ettiğini söyledi fakat hastane bana öyle söylemedi yeni randevu almam gerektiğini söyledi. tekrar aradım şikayet talebi oluşturdular fakat bana dönüş yapan olmadı. Hastane çalışanlarının bana gösterdikleri tavırları takmadilar bile verilen hizmet çok kotu hatta korkunç

Soner Tunç-3 ay önce

29 nisan için oluşturmuş olduğumuz premium check up programımız için eşimle birlikte Bolu’dan hastanenize giriş yaptık. Telefonda ilk randevu oluşturulurken vaadedilenler ve sunulan paket içeriğini reelde eksik olduğunu gördük. Ve programımızı yarıda bırakıp hastaneden çıkış yaptık. Öğle saatine kadar yapılan en sorunsuz işlem kan verme işlemi oldu. Çok büyük hayal kırıklığı yaşadık sürekli düzeltmelerimizle başa dönerek paketi tamamlamaya çalışmak çok yorucu ve fazlasıyla sabır göstermemiz gereken bir süreç olacaktı. Profesyonellikten uzak, gereksiz radyasyon vermekten çekinmeyen, check up paket ve içeriklerine hakim olmayan, hazır paket tetkik girişlerinin sisteme düşmesinde dahi hata yaşayan bir hastaneyle karşılaştık. Bilmeyen birinin hastanede gitmek istediği birimi bulması çok zor. Ne yol gösteren var ne yardımcı olan var ne açıklayıcı tabelalar var. Hastanenize ve işleyişinize güvenerek şehir değiştirip geldiğimiz için çok pişmanız. Bizim için hem maddi hem de zaman kaybı oldu.

grkm grkm-bir ay önce

Randevulu hasta olmanın hiç bir şey ifade etmediği yer liv hastanesidir. Check up randevusunda 20 şer dakika arayla doktor görüşmeleri planlanıyor. Ve buna asla sadık kalınmıyor aradan hasta alıp bütün programınızı alt üst ediyorlar. 15.20 deki randevumum için hala bekliyorum saat an itibariyle 16.10 ve geriye kalan iki randevum büyük ihtimalle iptal olacak. Doktorlar oldukça yorgun personel ise hastaları azarlar gibi bir üslupla konuşuyorlar. Check up tam bir kandırcama👎🏻 Güncelleme👎🏻 Aslında daha vahim şeylerde yaşandı öncelikle “yanlış doktorla randevu oluşturma” bunu düzeltmeleri için aradığımda zaten doktorun polikliniğe hiç gelmeyeceğini öğrendim. Ve herhangi bir iptal mesajı gelmemişti. Hastaneye gittiğimde ise iletişim kurduğum bir personel durumu düzeltmeye çalışırken verdiği bilgi aynen şöyle idi Personel:hocamız cuma namazından geldiği için… Ben:evet? Personel:hocamız cuma namazından geldi🧐 Ben: eee… saat üçe geliyor? Personel: cuma namazı sonrası planlıyoruz Ben:hımmm…

Celal Topcuoglu-bir ay önce

Muayene Ücreti, Hastaneye gitmeden önce çağrı merkezini arayarak randevu aldım, çağrı merkezine SGK anlaşmalarını ve Sompo sağlık sigortası ile anlaşmalarını sordum, var dediler. Poliklinik sekreterliğine randevu saatinde geldik, oradaki görevli hanımefendi de daha önce geldiniz mi diye sordu, evet geldik daha önce ücret talep edildi mi diye sordu hayır edilmedi, yanıtını verdim. Bunun üzerine Doktor muayenesi için girdik çıkınca bize sigortanızın anlaşması yok denilerek 534,50 TL. Ödemeniz gerekiyor denilerek bizden tahsil ettiler. Bana baştan söylense zaten Liv Hospital hastanesine gitmezdim, böyle olunca insan kendini dolaylı olarak dolandırıldığını hissediyor. Kısaca dolandırılmak istemiyorsanız önünden bile geçmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir