Özel Lider Grup Tıp Merkezi Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Lider Grup Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Topçu, 1523. Sk. No:1, 06790 Etimesgut/Ankara

Telefon : 0312 261 00 95

Hizmet Saatleri : 08.00-00.00

Özel Lider Grup Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Lider Grup Tıp Merkezi Yorumları

Özel Lider Grup Tıp Merkezi Şikayetleri

Denizalp Ergün-4 ay önce

Lazer Kozmetoloji bölümüne gitmeye başladım. Tarafıma yapılan bilgilendirme için; işini severek yapan Emel hanıma teşekkürlerimi sunarım. Gerçekten kurumsal kimliği ile ve steril ortamı ile işlemlerimi başarılı bir şekilde gerçekleştirdim. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle işlerini mükemmel yapıyorlar.

Tuğba Öztürk-bir ay önce

Merhabalar 20/07/2022 tarihinde göz rahatsızlığım için gittim hastanenize SAYIN DOKTOR ORHAN KAVASOĞLU hocamıza muayene oldum okadar ilgili alakalı ve candan ilgilendiki çok bilgili alanında ne kadar teşekkür etsem azdır sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum kendisine iyiki varsınız hocam 🙂

Busra Yilmazkart-4 ay önce

Saglıgı on planda tutan gerçekten sağduyulu personellerınız var elvankent bölgesinde işini bu kadar güzel yapanlara az rastlanır kozmetolojı bölümü Emel Kevser ve ceren hanım harikasınız bır sonrakı seansta gorusmek üzere.

Tülin Kirpikli-3 ay önce

Fizyoterapistim Mert Yarbasan’dan çok memnun kaldım, hep çok ilgiliydi sağ olsun. Tedavi olmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Nazmiye Kavrı Erol-6 ay önce

Bugün Lider tıp merkezine dahiliye bölümüne muayene olmak için gittim. Dr. Erol bey o kadar iyi bir doktor ki çok ilgilendi. Allah kendisinden razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir