Özel Kudret International Hospital Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Kudret International Hospital Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Maltepe, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:81, 06900 Çankaya/Ankara

Telefon : 444 4 410

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Özel Kudret International Hospital Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Kudret International Hospital Yorumları

Özel Kudret International Hospital Şikayetleri

Gülşah Öz-4 ay önce

Hastaneye diyetisyen yardımı için gittim. Diyetisyen Nimet Kültekin hanım öncelikle ölçümlerimi yaptı, sorunlarımı samimi bir şekilde dinledi ve bana en uygun olan programı verdi. Diyet yaparken tabiki ara sıra zorlandım ancak şimdiye dek yaptığım en rahat ve en verimli diyet programım bu oldu. Aç kalmıyorum, hem doyuyorum hem zayıflıyorum. Vermem gereken kiloyu 12 olarak belirledik, 8.6 sı şimdiden valla rahat rahat gitti. Her şey için teşekkür ederim Nimet hanım, saygılar

Adem Özkan-2 ay önce

18 05 2022 annem baypas ameliyatı oldu hastaneye gidiniz ilk günden itibaren saygı sevgi hizmet hiç bitmedi heleki ameliyatı gerçekleştiren İLKiN GULİYEV hocamızdan Allah bin kere razı olsun ameliyat sonrası tatil günlerinde bile hastaneye gelip kontrollerini yaptı gece gündüz demeden geldi baktı ve 23 mayıs pazartesi günü taburcu olduk çok şükür annem iyi hemşirelrimize personeline ve kalp damar koordinatörü Feyza hanıma çok çok teşekkür ederim tatlı dil güler yüzünüz eksilmesin Allah hepinizden razı olsun ilkin hocama da ayriyeten teşekkür eder başarılarının devamı dilerim.

Mustafa Öz-bir ay önce

Annem SAMİYE ÖZ ü dışkapı SSK dan sevkle 18.07.2022 günü gecesi Kudret intenational hospital hastanesine anjiyo için getirdim başta doktorumuz Murat Güzel bey olmak üzere hemşire hanımlar Gülşen çatalca ve Melike Tüfekçi hanımefendiler işlerine gösterdikleri özen, hastalara duydukları saygı ve insana verdikleri önemden dolayı şükranlarımı arzeder, yaptıkları ve yapacakları herşey için teşekkür ederim

Hilmi İncekara-2 ay önce

06/06/2022 de annemi hastaneye yatırdık açık kalp ameliyatı oldu İlkin guluyev hocamız başta olmak üzere tüm hastane çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Aleyna Eriş-4 ay önce

KBB bölümünde ameliyat oldum, doktorum başta olmak üzere hemşire arkadaşlar ve hastane personellerine ilgi alaka ve hoşgörülü davranışları için çok teşekkür ediyorum. Kusursuz hizmet için Kudret!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir