Özel Koru Sincan Hastanesi Ankara’nın Sincan ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Koru Sincan Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Akşemsettin, Huzur Sk. No:1, 06934 Sincan/Ankara

Telefon : 0850 307 07 24

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Koru Sincan Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Koru Sincan Hastanesi Yorumları

Özel Koru Sincan Hastanesi Şikayetleri

volkan çetin-2 ay önce

45 dk suren ayrıntılı ultrasonu 3 dkda yapan bunun içinde 600 lira alan üstüne 18.00 da olan randevuyu 21.30da yapan hamile insanlari saatlerce orada bekleten insan topluluğunun bulunduğu yerdir. Ama Fatma Yazici Yilmaz doktora emekleri ve göstermiş olduğunu alakadan, ismini bilmedigim emzirme hemsiresinin bize karsi hosgoru ve alakasindan dolayi sonsuz tesekkur ediyorum Not 1 yıl oldu şikayet vara yazalı daha cevap bile vermediler.

HATİCE DİNÇ-3 ay önce

Sincan koru kadın doğum doktoru özge hanıma aksam nobette muayene oldum.hic memnun kalmadim.sanki hayrına muayene ediyormuş gibi bi tavri vardi. Nobetteyim ama bakayim bari falan der gibi. Madem nöbette normal hasta bakilmiyo soyleselerdi o zaman.hem ucret odeyip hemde bastan savma bi muayene oldum. sonucunda keske devlet hastanesine gitseydim dedim.bi daha asla kendisine muayene olmam tavsiyede etmem iletisim sıfır …

volkan yildirim-2 hafta önce

Yurtdisinda yaşiyoruz. Eşimle birlikte kapsamlı bir check up paketi aldik ve gerekli butun testler ve kontroller muayeneler yapildi. Ankaradaki diger ozel hastanelerden cok daha uygun fiyat verdiler. Hem doktorlarindan hemde calisanlarindan memnun bir sekilde ayrildik. Tesekkurler herkese.

Orhan Kalkan-3 hafta önce

Hasta halinizle gidince muayene ücretiyle daha da hasta olduğunuz hastanedir burası. Özel sigorta SSK vs ne olursa olsun 200lük oluyorsunuz. Hizmeti iyi gibi ama o paraya zaten kötü olursa olmazdı.

Yaşam tv-3 ay önce

Fiyat eşdeğerleri için yüksek, buna rağmen hastane ve hekim kalitesi aynı diye düşünüyorum, üstelik her gittiğimde randevu saatim geldigi halde 30 dk geç alınıyorum,,bu durumu kurumsal müşteri temsilcisine ilettim ilgilenmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir