Özel Koru Ankara Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Koru Ankara Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kızılırmak, 1450. Sk. No:13, 06510 Çankaya/Ankara

Telefon : 0850 307 07 24

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Koru Ankara Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Koru Ankara Hastanesi Yorumları

Özel Koru Ankara Hastanesi Şikayetleri

Muharrem Cetin-2 ay önce

Özel koru Hastanesi ile ilk deneyimim 29 Aralık 2014 bir gece kaldım.Kapsamlı bir araştırma İçin NL sigortam izin Vermedi .NL ye geri döndüm… Geçtiğimiz yıl 2021 Temmuz ayında yolumuz düştü.Eşimin kontrolleri çok hızlı ve uygun (bizim bütçemize) fiyat la yaptırdık.Ayrıca Oğlumun sünnetinide yaptılar .Mükemmel bir performans.Dr Teymursch Muradi (umarım ismini doğru telaffuz ettim) . Tekrar kontroller için 10 ay sonra yine geldik.önceden planlanan 06/06/2022 randevularımız .Seda Gül tarafından mükemmel bir organizasyon ile devam etmekte. Şahsım adına belirmeliyim ki…Hastane personeli elinden gelenin en iyisini yaptığı söylemeliyim(damar yolu açan arkadaşları birisi uyarsa ve gözlemler ise çok iyi olur) Restoran kısmında çalışanlardan bir kaç arkadaş çok lakayit, duyarsız ve küstah olmaları; işlerine saygısı olmaması(hasta ve hasta yakınlarına saygı hiç yok) Koru kastanesine puan verirken 5 yıldız vermeme asla engel değildir. Sigortalılar bilmem ama ekonomik durumda sorun yok sa onnumara 5 yıldız. Dr Hasan Çalış’a ayrıca kamyon kamyon teşekkürlerü bor bilirim. Muharrem Çetin.

Tayfur Yarayan-4 hafta önce

4 yaşındaki oğlumuz KBB’de 2 kere (kulak tüpü-geniz eti ve bademcik) operasyon geçirdi. Her ikisi de Osman Tuğrul Güzeldir hocamız tarafından son derece ilgi ile başarıyla gerçekleştirildi. Hem hocamıza hem KBB koordinatörü Hilal Hanıma tüm bu süreçteki ilgi alaka ve destekleri için çok teşekkür ederiz. Özellikle 2.ameliyatımız sonrası 4 gece hastanede yatış yapmaya devam etmemiz gerekti, bu sürede gerek çocuk katındaki tüm hemşireler gerek sağlık ve temizlik personeli çok ilgili ve destekleyiciydi. Ayrıca her daim yanımızda olan, tüm süreçleri Osman hocamız ile birlikte titizlikle takip eden çocuk doktorumuz Elchin Jabiyev hocamıza da sonsuz teşekkürler. Tek olumsuz görüşümüz ‘hasta yatış’ın ilk yatış esnasında katları önemsemeden çocuk hastayı herhangi bir yetişkin katına yönlendirip, çocuk katına ise yetişkin hastaları yatırması olmuştur. Her ne olursa olsun asla bir çocuk hastanın çocuk katı dışında bir kata yatışı yapılmamalıdır, çünkü çocuk katı hemşireleri bu konuda daha tecrübeli ve bilgili olmaktadır.

Nilay Düzenli-4 ay önce

Kardeşim doğum yaptı ve yanında kaldım 1gun.oncelikle fiyat performans değerlendirmesi yapacağım.koru hastanesi özel hastanelerin içerisinde fiyat olarak kalite olarak bir tık yüksek diye biliyorum.ama gördüğüm kadarıyla sadece fiyatta yüksek. Koru hastanesi statüsünde bulunan diğer özel hastanelerin vermiş olduğu hizmetleri kesinlikle vermediğini gördüm. Hemşireler çoğunlukla ilgili güler yüzlü arada bir başından savan umursamayan hemşire de denk gelebilir. Odalar temiz ve hijyen kat görevlileri ilgili yemeklerin çeşitleri ve tatları olarak Koru Hastanesi’ne yakışır cinsten değil . Diyar özel hastanelerin doğum ünitelerindeki hizmet yok diyebilirim. Sizi özel hissettirecek bir muamele ile karşılaşmadık.ne odaların kapısında bebekler için yapılan kapı süsü vardı nede bebek için hastanelerin hazırladığı özel kıyafet ve bez takviyesi mevcut değil,ayrıca bebekler için annenin tutması gereken bir günlük tarzı ,bebeğin takip ajandasida bulunmamakta.

ÖZGE VARLI-6 ay önce

Hastahaneye adım attığım andan itibaren kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet aldım. Burun ameliyatı için doktorumun tavsiyesi olan bir hastahanelerden biri idi, bir kaç arkadasiminda tecrübesi doğrultusunda burada ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat öncesi testler için girdiğimde danışmadan sekretere kadar herkes çok güler yüzlü ve açıklayıcı bir şekilde yardımcı oldu. Ameliyat günü gittiğimde hasta yatış işlemleri sırasında yine güler yüzlü ve hızlı bir hizmet aldım, ki odama kadar bana eşlik etmeleri de bana kendimi çok iyi hissettirdi, kaçıncı kat hangi oda diye aramak zorunda kalmadım. Ameliyat öncesi hazırlıklarda da aldığım hizmet beni mutlu etti. Hemşirelere, doktoruma ve diğer tüm hastahane personeline teşekkür ederim. Ben otele değil hastahaneye gittim ve odasının ne kadar iyi olmasından ziyade ameliyathane ekibinin ve sonraki süreçte hemşirelerin ne kadar iyi olması konusuyla ilgilendim.

Rukiye Ö-2 ay önce

Doğum paketleri hakkında bilgi almak için gittiğim Kadın Doğum bölümündeki unvanı belli olmayan D*** Ö*****’nün tutum ve davranışları yüzünden hastaneye gitmeme kararı aldım. Telefonda bilgi veren ve randevu verip bizi duru hanıma yonlendiren bayan bile ondan daha fazla bilgi verdi. Bir soru soruyorsunuz telefonunu elinden bırakmadan ve yüzünüze bakmadan cevap veriyor. Amacınız hastaları (size göre müşterileri) kaybetmek ise hiç randevu oluşturmayıp insanlari ayağınıza kadar getirtmeyin bari. Sadece D*** hanım değil kadın doğum bölümündeki sekreter arkadaşlar da insanların yüzüne bakmamayi ve cevapsız sorular bırakmayı tercih ediyorlar. İnşallah kısa sürede buralarda bu insanların yerinde olmayı hak eden ve daha güler yüzlü, bilgili ve ilgili arkadaşlar görürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir