Özel Karataş Hastanesi İzmir’in Konak ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Karataş Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Barbaros, 336. Sk. No:26, 35260 Konak/İzmir

Telefon : (0232) 441 41 70

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Karataş Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Karataş Hastanesi Yorumları

Özel Karataş Hastanesi Şikayetleri

DERYA TAŞKIN-3 ay önce

Hastahanede 2017 de doğum yaptım Osman bey çok iyi bir doktor. Şimdi 10 haftalık hamileyim devlete gitmek istedim ama Osman beye devam edicem. Tek sıkıntı Pandemi sonrası randevu sistemi İnternet sayfasından alınamıyordu hâlâ devam ediyor ben sürekli telefon başında randevu almak günü saati ayarlamak istemiyorum. Lütfen e randevu sistemini düzenleyin

y Gnh-4 ay önce

Özel Çankaya tıp merkezinde ufuk Atlıhan isimli doğum doktoruna hamile kaldıktan sonra gitmeye başladım , hamilelik sonuna kadar her üç hafta da bir beni çağırdı testler vs bir sürü para verdim , ki asgari ücretli çalışan olmama rağmen yok canımızdan çocuğuma ve kendime iyi bakılsın istediğimden özel e gittim. Sonra özel karataş hastanesinde dogumumu yaptı , doğum esnasında aspire edemediğini makinenin bozuk olduğunu konuştular , o an anlamadim. Ama doğumdan sonra hayatım kabusa döndü enfeksiyon kapmisim ve doktora söylememize rağmen 10gun boyunca normal deyip bizi eve geri gönderiyordu, fenalasinca başka hasteneye gittim kanımda %92 enfeksiyon kapmisim ve 2gun daha geciksem ölecekmişim…12gun hastanede yattım yine bir sürü para ödedim bebeğimi kucağıma alamadim vs vs bir sürü acılar çektim iğneler ilaçlar tomografi emar vs vs…Bu doktoru asla tavsiye etmiyorum…Paramla rezil oldum, sağlığımdan oldum bebeğim 10 gün küvezde kaldı acılar çektim gerekli yerlere şikayet edeceğim…

Eren Gurlek-bir ay önce

Bugun 9. Günüm burun estetik ameliyatı oldum doktutum ilker Yazgın bey okadar memnun kaldım ki buraya yorum yazmak istedim ağrısız sızısız bir süreci beraber atlattık gerek yönetim gerek hemşireler olsun cok memnun kaldım temizlik hijyen 10 numara güler yüzlü karşılanmak beni ekstra mutlu etti. Doğal bir sonuça ulaşmak ve memnun kalmak isteyen herkes hiç şüphesiz gidebilirler sonuçtan memnun kalacaksınız eminim. Ayrıca benim le bire bir ilgilenen yardımcı olan güler yüzlü pozitif enerjisi olan EZGİ ŞENYÜZ hanım efendiye şükranlarımı sunuyorum ve cok cok teşşekür ederim. İyi ki yollarımız kesişti iyi ki sizi buldum değerli doktorum İLKER YAZGIN. BEYE şükranlarımı sunuyorum.

İlham Ates-3 ay önce

Arzu değirmenci akar hoca sayesinde kızımızı kucağımıza aldık geç tanıştık ama değdi çok ilgili samimi bir doktor. Doğum sonrası hemşire arkadaşlar da sağolsun ilgilendiler çok teşekkür ederiz.

Ayhan Güler-2 ay önce

Babamın prostat operasyonu için 2 gece kaldık. 6ncı katta çalışan hemşire ve personele ne kadar teşekkür etsek azdır. Rutin kontrol ve pansumanlar dışında da sürekli odamıza girip bir ihtiyacımız olup olmadığını sordular. Odalar 5 yıldızlı otel odasından farksız. Yemekler güzel (kahvaltı hariç)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir