Özel İzmir Kent Hastanesi İzmir’in Çiğli ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel İzmir Kent Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Sasallı Merkez, 8229/1. Sk. No: 56, 35620 Çiğli/İzmir

Telefon : 0850 222 53 68

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Özel İzmir Kent Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel İzmir Kent Hastanesi Yorumları

Özel İzmir Kent Hastanesi Şikayetleri

S.K.-2 hafta önce

Bu yorum sadece temizlik durumu icin! Kemoterapi unitesinde tuvalet rezalet bir durumda. Tüm gün sayısı olmayan kişi bu tuvaleti kullaniyor ve asla temizlik gün içinde yapılmiyor. Anca söylersek belki belki biri geliyor. Bir hastane için bu tür temizlikler çok önemli olmalıdır!

Nil Meral-3 ay önce

Kardiyoloji uzmanına annemi götürdük. Kendisi 2 kere EKG çekiminden sonra nükleer tetkik (kalp sintigrafisi) istedi. Daha sonra kent hastanesinin eski Prof doktoruna başka bir hastaneye gittik ve bize boşu boşuna vücuda ciddi radyasyon aldığımızı ve ilk önce doktorun efor testi yapması gerektiğini söyledi. Daha önce de acilde apandisit tanısı koyamamıştı doktor ve apandisiti patlamıştı. Yanlış teşhisler koyan doktorlara onca para harcamamız yazık gerçekten.

Gamze Marşan-5 ay önce

Sabah saat 6.45 te arayıp çocuk acilde doktor olup olmadığını sorduk. 24 saat var dediler. 3 aylık bebeğim hastalanmıştı. Hastaneye gittiğimizdeyse doktor sezaryen için gitti, poliklinik saatini beklemelisiniz dediler. Yetişkin acildeki doktor da muayene etmedi, yanına bile giremedik. Başka bir hastaneye gitmek zorunda kaldık. Büyük rezillik.

Dilek T.H.-bir hafta önce

İzmir Çiğli Kent Hastanesinden eşim için 3 kez randevu aldım üçünde de randevu verilen doktordan başkası baktı üstelik uygun olan doktorumuz bu dendiği halde biz de ona göre randevu aldığımız halde dr. Nasıl uygun olmuyor bu nasıl iştir biri izah edebilir mi. Şikayetlere kulaklarını tıkamaları vizyonlarını ortaya koyuyor.

Emine Tuncel-3 ay önce

Ekim 2021 den mart 2022 sonuna kadar tedavi yatarak tedavi oldugum Hematoloji servisine; basta Sn.Prof.V.Gurhan Kadıköylü’ye ve diger kiymetli doktorlara,hemsirelere,hastabakıcılara,kat gorevlilerine,yemek dagitan gorevlilerine ayrı ayrı teşekkür ederim..Kaldigim tedavi süresince guleryuzle ,nazik, ihtimamla ilgilendiler..Coooook tesekkurler..İyiki varlar…Var olsunlar, Sağ olsunlar ..Baska hastalara saglik hayat versinler dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir