Özel İzmir Hastanesi İzmir’in Konak ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel İzmir Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Oğuzlar, Gaziler Cd No:155, 35230 Konak/İzmir

Telefon : 0232 483 31 31

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.00-17.00/ Cumartesi: 09.00-12.00/ Pazar: Kapalı

Özel İzmir Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel İzmir Hastanesi Yorumları

Özel İzmir Hastanesi Şikayetleri

Ayşegül Kurt-bir ay önce

Telefonla 4. Kez aradığımda açtılar telefonla ilgilenen yok ve açıklarında da yardımcı olmuyorlar. Sağlık çalışanları güler yüzlü.

Efecan Aker-11 ay önce

Annem için ortopediye gittik. İlgisiz bi doktor farklı bir odadan çıkıp bizi muayenehanesine aldı. Annemin koluna iki göz atmasıyla hemen geçiştirdi, bandaj ve ağzı kesici yazdı. Teşhisinin çabuk yapıldığını fark edip kendisine sorunca, “Hanfendi şu an uzmanın karşısında oturuyorsunuz” şeklinde cevaplayarak konuyu kapatmaya çalıştı. ŞEHRİN en kötü hastanesidir. 0 İlgi 0 uzmanlık. Makale araştırıp incelesem daha faydalıydı. 110 lira muayene ücretini de helal etmiyorum.

Canan İmren-bir yıl önce

9 aylik bebegime kan tahlili yaptirdigimiz ve bin pişman oldugumuz bir hastane. İki ayrı kan verdik. Iki ayri elden. 3 degisik hemşire geldi. Daha odadan cikmadan bir tüpe alinan kanin yeterli olmadığı soylendi. Bu nasıl bir duyarsızlıktir. Kan alan hemsire ne kadar almasi gerektiğini bilmiyor mu. Laboratuvara soruyor yetmez deniyor. Laboratuvar da hemen kan alinan yerde uzak bir yer değil. Yetiskin bir insan bile buna nasıl katlanamazsa küçücük bir bebeğin cektigini anlatmama gerek yok.Tabiki tekrar kan vermeden ayrıldık. Bosu boşuna bebegimin cani yanmis ve tahlil sonucu da alinamamis oldu. Damar yolunu hemen bulabildiler o konuda sorun yasanmadi.

Sevda Solak-8 ay önce

Özel İzmir Hastanesi’nde çok fazla dökülme olduğunda sorununa çözüm bulamadığım için etini doktorun verdiği ilaçlar sayesinde şu anda çok iyi gidip Çok teşekkür ederim çok temiz çok ezik bir hastane Çok da kalabalık deyip İzmir’in güzel bir semtimde

İbrahim Ağaçdiken-2 yıl önce

Doğum için Su hastanesine gidiyorduk ümran hanımı bu hastaneye vermişler. Hayatımızda gördüğümüz en pis havasız bir hastane. Katlarda gorevli hemşire kimseyi bulamazsınız. Tuvalet 1 tane kadin erkek karışık ne pecete ne sabun var. Bu virüs zamanı kapıda ates ölçmeyle olmuyor. Klima yok zaten hastanede. Gidene Allah yardm etsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir