Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi İzmir’in Karabağlar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Basın Sitesi, İnönü Cd. 471/A, 35000 Karabağlar/İzmir

Telefon : 0232 244 16 16

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-17.30 / Cumartesi: 08.00-12.30 / Pazar: Kapalı

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Yorumları

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Şikayetleri

Derya Yasar-3 ay önce

Ben Atakan yaşarın annesiyim ilk girişte işlemleri yapan tüm arkadaşlara ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim güler yüzle ve tüm samimiyetlerinle bizle ilgilendiler ve yardımcı oldular.çocuk hastalıkları doktorumuz Tarkan bey çok güzel muayene etti ve çok ilgilendi hepsine ayrı ayrı teşşekkür ederim.

Bozkurt 35-2 ay önce

Çok sık doktor değiştirmeyin lütfen. Hasta takibinde sil baştan başlıyoruz. Yoksa çok başarılısınız. Ama artık doktor değiştirmeniz kabak tadı verdi.

Turker Basoglu-bir ay önce

Çok sıra beklemeden güler yüzlü personel, deneyimli doktorlardan hizmet alabilirsiniz. Bulunduğunuz konumada yakınsa hiç düşünmeden gidebileceğiniz bir sağlık kuruluşu.

xfn-6 ay önce

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Dermotoloji doktoru sadece bakkal amca gibi bakip kafasina gore bi ilac yazdi farkli bir tip merkezi tercih edin 115 lira muayene ücreti alip uzaktan süzerek tani koyuyorlar onu rahmetli babannemde yapardi.

Suat Sellum-6 ay önce

Doğa Tıp Merkezi yıllardır geldiğim ve hep memnun olarak ayrıldığım sağlık kurumudur. Doktorlarından çok memnunum hastaya karşı ilgi alaka ve tutumlar harika. Personeller son derece güler yüzlü ve ilgililer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir