Özel İzmir Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi İzmir’in Karabağlar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel İzmir Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Yunus Emre, Dostluk Blv., 35130 Karabağlar/İzmir

Telefon : 0232 253 40 40

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel İzmir Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel İzmir Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Yorumları

Özel İzmir Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Şikayetleri

Gonca KASİKCİ-6 ay önce

Dahiliye Dr. Murat Denkcan’a annem için ilaç raporu düzenlemeye gittim. Hastaya yaklaşımı çok tepeden ve egolu hiç memnun kalmadım tamamen pişmanlık, paramla rezil oldum, bir daha kapısından adım atmam. Annem 81 yaşında pandemi koşulları, bir çok rahatsızlığı olan ve zor yürüyen bir kadın, durumunu da gördü sürekli Dr’a götürmem çok zor pandemi koşulları, yaşlılık, yürüyememek, ekonomik şartlar biraz empati yapmak insanlık adına bu kadar zor olmamalı. Tüm hastaneler ve aile hekimimiz aynı ilacı 3’er kutu yazarken 1 kutu yazmış sebebini sorunca günlük 3×1 yazdım dediği kutuda 20 tablet var başka yazamam deyip çıktı işin içinden sanki hesap soruyormuşum da sen kimsin dercesine. Mesleklerine, aldıkları eğitime saygım sonsuz ama yaklaşımlar bazen ziyadesiyle sert, kırıcı ve egolu. Nasıl üzüldüğümü ve sinirlendiğimi anlatamam…

Umut Gezer-bir ay önce

Eşim için acilden giriş yaptık. Acilde zaten iğne vuruldu ve bir iki tahlil alındı. Sonrasında polikliniğe yönlendirildi. İlgileri için çok teşekkür ediyorum. Bazı yorumlara baktım, çok üzüldüm. Çünkü tam tersine hastane çok temiz ve hijyenik bir hastane ve hastalara güler yüzlü ve gayet ilgili bir yaklaşım gördüm. Çok samimi ve içten buldum. Keza doktorlar öyle. Donanımlı ve ilgililer. Haksızlık yapmayalım, biz çok memnun ve sağlıklı ayrıldık. Teşekkür ediyorum.

Burhan Taze-bir ay önce

Bu Hastaneye girer girmez temizlik kokuyor. Kaliteli bir sağlık kuruluşuna geldiğinizi anlıyorsunuz. Çalışanlar, personeller güler yüzlü, tatlı dilli. Evinizde gibi huzurla devam ediyorsunuz. Hani bu aitlik duygusu yeter.

Göktuğ Ayyıldız-bir ay önce

Dört dörtlük bir hastahane. Hijyene çok önem veriliyor. Yatan hasta odalarında her şey dezenfekte edilmiş ve etiketlenmiş, ilk siz açıyorsunuz. Bu pandemi döneminde çok önemli. Doktorlar çok iyi ve çok ilgililer.

Gülhan Kene-bir ay önce

Özellikle hekimlerin ilgisi ve yardımları nedeniyle çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca annemin 10 gün hastanede yatışı boyunca kardiyoloji günübirlik vip bölümünde görev yapan hemşire ve personele güleryüzlü ve ilgili davranışları nedeniyle çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir