Özel İlke Tıp Merkezi İzmir’in Balçova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel İlke Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Onur, Sarmaşık Cd. No:11/A-B, 35330 Balçova/İzmir

Telefon : 0232 278 33 33

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.30-17.00 / Cumartesi: 09.00-12.30 / Pazar: 09.00-23.30

Özel İlke Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel İlke Tıp Merkezi Yorumları

Özel İlke Tıp Merkezi Şikayetleri

Muzaffer Sis-5 ay önce

İyi günler,Annemin kanını kontrol ettirmek için eve doktor getirtdik. Doktor çok uğraştı ama damarı bulamadı. Biz Annemizi İlke götürdük orda 1 seferde damarı buldu ve kanı aldılar.Tabiiki gitmişken Checkup yaptırdık. Bütün Personal ve doktorlar 10 numara. Saygılar

Dilek Dağlı Ayten-3 ay önce

Ilke çalışanları daha girişte güler yüzlü, pozitif bir şekilde karşılıyor insanı. Ortopedi doktoruna diz ağrısı ile gitmiştim sağolsun çok ilgilendi. Ultrason doktoru Dr. Tayfun Topçugil branşındaki en iyilerden asistanı ile birlikte hastayı güler yüzle karşılıyor ve hiç strese sokmadan, rahatça muayene sonlanıyor. Çok memnunum teşekkürler ilke….

Kahraman adayı-2 ay önce

250 lira verip göze gittim. Ne benle düzgün iletişim kuruldu ne de suratıma baktılar. İşimi olabilecek en kısa ve kalitesiz şekilde halledip postaladılar beni. İlke tıp merkezi kalitesizliğin, samimiyetsizliğin ve vasatlığın merkezidir. Bu saatten sonra 100 metre yakınından geçersem adam değilim.

fatih bicer-3 ay önce

Öncelikle çalışanlarınız oldukça güleryüzlü,doktorlar hastaları ile çok iyi ve yakından ilgileniyor ve iyi bir dinleyiciler,sıklıkla gittiğim ultrason bölümündeki Dr.Tayfun TOPÇUGİL hocamız ve asistanı Sabriye DAĞLI hastalarını güler yüzle karşılamakla beraber aynı şekilde uğurluyorlar.BAŞARILAR DİLİYORUM.

semahat ercan-2 ay önce

Güzel duygular paylaşmayacağım malesef.mart ayında muayeneye gittiğim kadın doğum doktoru rahimde bulunan 2.cm boyutunda kisti görmediği için beni enfeksiyon diyerek gönderdi.Şu anda yaşadığım sıkıntılar kendisine yakışmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir