Özel İlgin Tıp Merkezi Ankara’nın Mamak ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel İlgin Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Akdere, 44/B, Mehmet Ali Altın Cd, 06630 Mamak/Ankara

Telefon : 0312 367 68 58

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel İlgin Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel İlgin Tıp Merkezi Yorumları

Özel İlgin Tıp Merkezi Şikayetleri

bamer bamer-bir ay önce

Sevgili Dostlar, Tüm yorumlarınızı okuyorum. Bazılarına sayfalar dolusu cevap vermek istiyorum. Açıkça söyleyeyim Abdurrahim KARAKOÇ’un dediği gibi : “AMA ZAMAN KISA , BEN YORGUNUM , YOL UZUN “ Ne olur beni mazur görün. Çok değerlisiniz. Eleştirenler dahil… Dr. Onursal YILDIZ

ilyas bilici-6 ay önce

Sünnet konusunda işin ehli uzmanlaşmış bir doktor arıyorsanız onursal hocayı tavsiye ediyorum. devlet hastanelerinin durumu ortada,sünnet yapmıyorlar pandemiyi bahane ederek.özel hastaneler desen çok pahalı,hem fiyatı uygun hemde akşam bile kafanıza birşey takıldığında cevaplıyor,çok sabırlı ve güler yüzlü.sayesinde sünnet olayını rahat atlattık,saolsun.

Ferdi GÜNEY-3 ay önce

Gelmeden önce 15 defa fiyat sorun. Yoksa kanı aldıktan sonra derlerdi aa öyle değil böyle iki katını alırlar haberiniz. olsun.

Yeşim Sucuğ-5 ay önce

Oğlumu 5 aylıkken sünnet ettirmek için götürdük çok korkuyordum canı yanar diye ama düşündüğüm gibi olmadı doktor beyin ilgiside çok güzeldi kesinlikle tavsiye ederim

Serap Tandogan-2 ay önce

Cildiye için geld8m bin pişman oldum dr geldik kavgaya mi bilmiyorum çok ters ve azarliyir sürekli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir