Özel Hürrem Sultan Hastanesi İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir özel hastane görevi görmektedir. Bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Özel Hürrem Sultan Hastanesi Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Üsküdar’da hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Özel Hürrem Sultan Hastanesi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Mimar Sinan, Otopark Arkası Sk., 34664 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 02163104788

E-posta : [email protected]

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Nerede, Yol Haritası (Navigasyon)

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Doktorları

Çocuk Cerrahisi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Güngör Kimdir

Ortopedi ve Travmatoloji Op. Dr. Ali SARIBIYIK Kimdir

Aile Hekimliği Uzm. Dr. Ali ZAİMOĞLU Kimdir

Aile Hekimliği Uzm.Dr. Alpaslan MERT Kimdir

Üroloji Op. Dr. Alper EROĞLU Kimdir

Ağız ve Diş Sağlığı Dt. Atahan EKİNCİ Kimdir

Kulak Burun Boğaz Op.Dr. Burak DİKMEN Kimdir

Beslenme ve Diyetetik Uzm. Diyetisyen Bahar AKÇİN Kimdir

Diyetisyen Ecem Özdilkural Kimdir

Radyoloji Uzm. Dr. Ercan ARABACI Kimdir

Ortopedi ve Travmatoloji Op. Dr. Erhan YANLAR Kimdir

Genel Cerrahi Yrd. Doç. Dr. Ertuğrul KARGI Kimdir

Kadın Hastalıkları ve Doğum Op. Dr. Fadime DEMİRCAN Kimdir

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzm.Dr. Fatma Burcu Torunoğlu Kimdir

Üroloji Op. Dr. Göksel VERİM Kimdir

Kulak Burun Boğaz Op. Dr. Hüseyin ALTUN kimdir

Göz Hastalıkları Op. Dr. Kadir ŞENOCAK Kimdir

Genel Cerrahi Op. Dr. Mehmet Fatih Korkmaz Kimdir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm.Dr. Melis AKPINAR GÖZETİCİ Kimdir

Genel Cerrahi Op. Dr. Muharrem KUZKAYA Kimdir

Kulak Burun Boğaz Op. Dr. Münire ALİOĞLU Kimdir

Dahiliye Uzm. Dr. Mustafa VURAL Kimdir

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzm.Dr. Onur CEYHAN Kimdir

Ağız ve Diş Sağlığı Dr. Dt. Orkun UYGUN Kimdir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Özlem Büyükocak Kimdir

Ağız ve Diş Sağlığı Dt. Pelin NURALİ Kimdir

Kardiyoloji Doç.Dr. Salaheddin AKÇAY Kimdir

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzm. Dr. Salih ÖZTÜRK Kimdir

Ortopedi ve Travmatoloji Op. Dr. Şuap KİBAR Kimdir

Nöroloji Uzm. Dr. Suzan ÜSTÜN Kimdir

Ağız ve Diş Sağlığı Dt. Tunahan ERÖZER Kimdir

Plastik ve Estetik Cerrahi Op. Dr. Ümran MUSLU Kimdir

Kadın Hastalıkları ve Doğum Op. Dr. Yeşim TİMUROĞLU Kimdir

Uzm. Dr. Zeynep ÖZKÖSE Kimdir

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Yorumları

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Şikayetleri

Ertuğrul Köker – 5 ay Önce

Gece yarisi Covid testi icin geldiginiz de cok tatli ve yardimci Sinem Hanımla karsilasdik. Hizmet kalitesi ve kibarligi icin tesekkürler.

Mehmet Ergin – 1 ay Önce

Suan hastane de yatan ablam apar topar taburcu edilmeye calılılıyor. Her tarafı kesik ve sargı içerisinde olan kişi ” kendimi iyi hissetmiyorum” demesine rağmen taburcu edilmeye çalışılıyor. Dr. Hula ve sekreteri tarafından telefonumuz engellenmiş durumda.Hastanenin hasta haklarında yetkili olduğunu beyan eden Tülin Hanım aynı şekilde, sorunu çözeceğini belirtti ancak nafile… Genel müdür deseniz kendinden bir haber. Hasta yakını olarak 1 gün gözetim altında kalsın diyoruz ve tansiyonu ölçüldü sorun yok deniliyor.Mübarek ramazan ayında, size verilen para haram olsun.

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba, Hastamız ile revizyon ameliyatı öncesinde yapılan görüşmede de belirtildiği üzere, 1 gece yatışlı işlem yapılmasına karar verilmiştir. Ameliyattan 1 gün sonra yapılan doktor viziti esnasında hastanın vital bulguları ve genel durumu değerlendirilmiş ve taburculuğuna karar verilmiştir. Hastamız taburculuk işlemleri esnasında ‘kendisine bakacak kimsesi olmadığını’ ifade etmiş olup, taburculuk süresi normalde göre saat 12:00 olmasına rağmen, yakınları ile yapacağı planları için 20:00 olarak düzenlenmiş ve bilgi verilmiştir. Hastamızın yakını kurumumuzu arayarak ‘hastasının birkaç gün daha kalmasını’ talep etmiştir. Sağlık hizmeti veren kurumumuzda taburcu olabilecek hastalara özel otel hizmeti verilmediği, dolayısıyla taburculuğu onaylanan hastanın ayrılması gerektiği kurumumuzun tüm yetkilileri tarafından ifade edilmiştir. Hasta yakını Sağlık Bakanlığına da bildirim yapmış olup, Bakanlığın Sağlıkta Şiddetin Önlenmesi Birimi kurumumuzu arayarak ‘hasta yakınının şikayeti kapsamında kullanılan ‘kırıp-dökme, polis’ vb cümlelerinden dolayı tarafımıza da bilgilendirme yapılmıştır. Hasta ve hasta yakınına, yapılan vizit sonrasında hastanın taburculuğu ile ilgili hiçbir sorun olmadığı kapsamında tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Tüm sağlık kuruluşlarında da olduğu üzere, hastanın vital bulguları ve genel durumu dikkate alınarak taburculuk yapılmakta olup, ameliyat öncesinde de hastalara yapılacak işlem ve kalış süresi, vb hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Sonuç olarak; ameliyat öncesinde kalış günü bilgisi verilen ve bu bilgiye istinaden vizit sonrasında vital bulguları, genel durumu değerlendirilerek taburcu edilmesi uygun görülen hastamız standartlara uygun şekilde taburcu edilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Demet Karol – 3 ay Önce

Total kalın bağırsak alımı ameliyatı gibi ağır bir ameliyat oldum. Başta op.dr Mehmet Fatih Korkmaz hocam, asistani Sare hanım ve tüm hemşire ve hastane personeli işlerinde o denle mükemmel ve anlayışlı ve güler yuzluler ki… Çok şükür bu güzel insanlara kendimi emanet etmişim.. hastanenin temizliği ve düzeni hasta odaları da çok iyi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir