Özel Güven Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Güven Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kavaklıdere, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Şimşek Sk. No:29, 06540 Çankaya/Ankara

Telefon : 444 9 494

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Güven Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Güven Hastanesi Yorumları

Özel Güven Hastanesi Şikayetleri

Mustafa Yer-2 ay önce

Kavaklıdere randevusuz pediatriye gittik. Gittiğimizde pişman olduk. İnanılmaz bir sıra vardı ve o kadar sıra olmasına rağmen muayenede olan 2 doktorda aynı anda yemeğe gitti. Onca hasta öyle kalakaldık. Tepki veren hasta yakınları sayısı artınca sonradan gelen bir görevli hatanın hasta girişlerini yapan personelde olduğunu ve yemeğe gittikleri bilgisini vermemesi gerektiğini ve bize yalan söylemesi gerektiğini söyledi. Bu daha da ilginçti. Bu durumlarda beyaz yalanlar soylenmeliymis. Ardından yemekten gelen doktorlar bir de hasta yakınlarını azarladı biz yemeğe gitmeyecek miyiz diye. Para verdiğimiz halde bu kadar beklediğimiz ve bu muameleyi gördüğümüz başka bir hastane görmedim. Savunma olarak bize yalan söyleyerek idare edilmemiş gerektiği söylenmesi daha ilginçti

Okan Ca-2 hafta önce

Çayyolu güven hastanesi acil bölümüne sabaha karşı 05.45 gibi gidip kayıt açtırdım. Hasta olarak benden başka kimse yoktu. Acil doktorunu uyandırmaya gittiler duyuyorum off layarak uyandı. ama hocanın uykusu besbelli çok ağırmış. Yarım saat bekledim. Hocayı telefonla da aradılar ama gelen yok.kaydıı kapattırıp başka bir hastaneye gitmem gerekti. Güven hastanesine yakışmayan bir durum. Umarım dikkate alınır.

ÖZGECAN ALADAĞ-3 ay önce

Nisan ortasında ameliyat oldum. Sayın Gökhan Yağcı hocam mükemmel bir doktor ve insan. Bilgisi ve tecrübesi sayesinde ameliyat sürecinin başından sonuna hiç tereddüt veya korku yaşamadım. Ayrıca hocamızla birlikte çalışan Halime hanım ameliyat öncesi ve sonrası sürekli bizimle alakadardı. Güleryüzü, samimiyeti ve yardımları sayesinde stressiz ve rahat bir şekilde sürecin ilk kısmını atlattık. Diğer yandan yatmakta olduğum süreçte de hasta bakıcısından hemşiresine, hatta yemek servisi yapan personeline kadar herkes yardımsever, güleryüzlü ve profesyoneldi. Bundan sonra tereddütsüz tercih edeceğim tek hastane. Not: Bu güzel yorumları hasta yatış işlemlerini yapan biriminiz için söyleyemeyeceğim. Yorum da yapmak istemiyorum.

burtay eroglu-5 ay önce

Babam felc gecirdi ve 2 gun hastanede yatti. Hastane odasinin geceligine bes bin lira aldilar, odada tuvalet kokusundan durulmuyordu. Odanin cami acilmiyordu. Hastane personeli son derece ilgisiz, alakasiz. Yuzunuze bile bakmiyorlar. Bu kadar ucrete su bile parali. Yemekler deseniz eh iste. Doktorumuz cok ilgiliydi ama onun disinda hizmet ve ilgi bes para etmez.

Özlem Değirmenci-5 ay önce

Doğum için de oğlumun takibinde de de kendim için de her zaman memnun kaldığım bir hastane. Zatürre için de yattık. Harika bir ilgiydi. KBB içinde yattık çıktık yeni ve öyle. Kaliteli bir hastanede hizmet almak isteyen kişinin gidebileceği tek nokta. Hizmette kalitesizlik vardır. Ama burda yok. Çok iyisin. Güven Hastanesi. Tebrikler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir