Özel Gazikent Tıp Merkezi İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Gazikent Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Dokuz Eylül, Ulaştırma Cd. No:5, 35425 Gaziemir/İzmir

Telefon : 0232 252 45 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Gazikent Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Gazikent Tıp Merkezi Yorumları

Özel Gazikent Tıp Merkezi Şikayetleri

Yasemin-4 ay önce

1 yıldız bile fazla bu tıp merkezi için. Çalışanlar ve sekreterler çok sinirliler. Devlet Hastanesinden hiçbir fark yok. Tavır ve davranışlar “niye geldin, ne istiyorsun?” gibi… Hiç memnun olmadım asla ama asla tavsiye etmem.

SEMİH GULER-bir hafta önce

Dün eşimin bacağında ki 4 cm boyutunda 1 mm genişliğinde yarasını ‘Yapışmaz pansuman yap’ diyerek gönderen yer. İş yerimdeki revirde dahi yapıştırılan bu yara hastahane de pansuman yapılarak giderildi.Tansiyonunu dahi zar zor ölçen ‘hastahane’ ilgililerin dikkatine.

Süleyman İbiş-5 ay önce

Kızımınım rahatsızlığından dolayı hastaneye gittik ultrason tahliller sonucu üroloji birsey söyleyemedi başka bi r doktora yönlendirdi oda kesin birsey söyleyemedi u genel cerah görsün dedi bende hic birsonuc alamadan hastaneden ayrıldık.verdigimiz parada boşa gitti.380 tl boşa gitti

Ali Ergul-4 ay önce

Danışmada ki esmer düz saçlı kadın anlamsız soğuk davranıyor, odyolojide kulaklık kırık ve söylediğimde ise elinde tutuver demeleri hiç profesyonel olmadıklarını gösterdi. Vasat bi hastane.

Ferhat3 Demir-3 ay önce

Gaziemir de hizmet alabileceğiniz tamamlayıcı sağlık sigortası ve sencard gibi sigortaları geçerli olduğu uygun zamanda randevu bulabileceğiniz tıp merkezi adı altında küçük bir hastane diyebiliriz, çalışanlar olması gerektiği kadar ilgili ve yardımseverler, kulak burun boğaz için geldiğim burada doktor ilgili ve bilgiliydi yönlendirmeleri yerinde oldu gaziemir ve çevresinde yaşayanlar için tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir