Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Atıfbey, Akçay Cd. No:266, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon : 0232 252 01 07

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Yorumları

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Şikayetleri

sema nur azimli-2 ay önce

Bu tip merkezini tercih etme nedenim kdu.doktor icindi. Kendisinden memnun bir şekilde tedavi surecime devam ediyorduk. Ama giris katta bulunan işletme müdürü Bayanın tavırları hiç hoş değildi. Kendisine, hastanede yapılan bir test ücreti ile bilgi almak uzere bölüm sekreteri tarafından yönlendirildim. Ancak bana yogunlukla birlikte bir annenin çocuğuna kullandığı ifadeleri kullanarak ” sen surada otur bekle ben geliyorum ” ifadesini kullandı. Bu saygısızlık karşısında hastaneyi terkettim. Yoğun olabilirler ayni anda birçok işi birlikte yapmak zorunda da olabilirler. Ama asla bu şekilde hitap etmeleri hiç etik değil. Hastanede doktorlar ve yönetim arasında iletişim eksikliği var. Ve bu durum biz hastalara yansıtılıyor. Okuduğum tüm olumsuz yorumlara rağmen doktor icin gitmiştim. Ama bende yaşadım ve anladım ki oradan saygı ve hizmet alamiycam. Ancak ticarî bir meta olarak görüldugumü hissediyorum . Sonuç olarak maddi ve manevi çok kaybım oldu.

MERVE ERTEN-bir ay önce

Ne zaman gitsem oldukça nazik şekilde karşılaşıyorum ve işlemlerim hızla gerceklesiyor. Muayene ve tahlil ucretlerinin olduğundan bahsedenler olmuş ama yasal olarak ücret talep etmeleri gayet dogal. Zaten çok daha küçük hastanelerin çok daha yüksek ücretlerle saatlerce beklettiklerini görünce bu kurumun politikası bence gayet normal. Randevumu telefonla rahatlıkla alıyorum ve Sekreter hanımlar bana kacınci sirada olduğumu ve kaç hasta beklemem gerektiğini söylüyorlar. Ortopedi bölümünde doktor Kenan Bey ve doktor Yusuf Bey tüm endişelerimi ve sorularımı sakinlestirici ve rahatlatıcı bir şekilde yaptıkları açıklamalar ile cevapladilar. Başka hastanelerde önerilen pahalı tedaviler yerine çok daha uygun ve sonradan daha etkili olduğunu deneyimlerinin tedaviler önerdiler. KBB uzmanı da çocuklarımın tedavisinde ilgili ve etkiliydi. Oya Hanım ve Selin Hanim’a gösterdikleri ilgi ve nezaketleri için teşekkür ederim.

Malfi İzmirli-3 ay önce

Sadece Para odaklı çalışan bir hastane. O koridor hep kalabalık. Muayene ücreti +her tahlil ve görüntüleme için ekstra para ödüyorsunuz. O kalabalık için yapılan tüm yorumlara rağmen alınan hiçbir önlem yok. Her gelene sıra veriliyor,kalabalık mı değil mi kaç bekleyen var soran soruşturan yok. Kısacası devlet hastanesinde daha çok itibar görür ve daha iyi sağlık hizmeti alırsınız.

Mustafa Şahin-bir ay önce

Birkaç defa gitmek zorunda kaldim. Özel hastane demek mümkün degil. Devlet hastanesinden çok daha iyi hizmet alsbilirsiniz. Kulagimdaki sorun sebebiyle gittim. Doktor kulagimi 30 yil önceki şırınga yöntemiyle temizlemeye çalıştı. Çocugum için gitigimizde doktor bize gelmişken bir tahlil yapin dedi 2 saat tahlil sonucunu bekledim. Doktor sonuça bile bakmadı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum

Arzu Songur-2 ay önce

Randevu alıp gitmeme rağmen bir saat bekledim hasta halimle. Beş dakika ara ile randevu vermek hiç doğru değil bence. Personel birbirinden habersiz. Sonuç göstermek için öğleden sonra gelin diyorlar. Operatör öğleden sonra doktor yok diyor. Şimdi gelin diyorlar doktor öğle arasında oluyor. Özel bir hastanede böyle mağdur olmak çok can sıkıcı. Doktor beyin ilgisi oldukça iyi bu yıldız sadece onun için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir