Özel Eryaman Hastanesi Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Eryaman Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Eryaman, Şehit Osmanavcı Mahallesi, 2649. Sk. No: 2, 06820

Telefon : 0312 274 02 74

Hizmet Saatleri : 24 saat hizmet vermektedir

Özel Eryaman Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Eryaman Hastanesi Yorumları

Özel Eryaman Hastanesi Şikayetleri

Nurhan Köroğlu-5 ay önce

Hayatımda gördüğüm (52 yaşımdayım) en berbat özel hastane. Fizik tedavi almak için başvurdum. Polio sekeli ( çocuk felci) ve femur artı kalça kırığı sonrası fizik tedavi için gittim bu hastaneye. Tek derdi kaç gün fizik tedavi alabileceğim ve ne kadar para ödeyebileceğim olan fizik tedavi doktoru benim sorunumu umursamadı bile. O nun bana ne kadar tedaviye ihtiyacım olduğunu söylemesi gerekirken O bana sanki ne kadar paran var? Ne kadar ödeyebilirsiniz diye sordu. Eğer fizyoterapist Hale ve Yasemin Hanım olmasaydı 15 gün aldığım tedaviyi bile bırakırdım. Bu hastanenin fizik tedavi bölümü ayaktaysa fizyoterapistleri sayesindedir. Çok kibar ve ilgililer. Gelgelelim doktorun hiç bir şey umurunda değil. Tedavim sırasında ayağımı burktum acilden giriş yaptım atele alındı doktorun haberi olduğu halde bir kere bile ne oldu nasıl oldu bir muayene edeyim demedi. Ortopediye gitmemi önerdi ama Allah razı olsun! Size tavsiyem FİZYOTERAPİ DOKTORUNA G Ü V E N ME Y İ N!

Onur İnan-3 hafta önce

Oğlumun kusma ve ishal şikayeti üzerine gittik. Doktor ve çalışanlar ilgili. Hemşireler işlerinde gayet iyi. Fiyatlara gelince doktor muayene ücreti makul (215 tl) . Serum ve yatış ücreti makul (130 tl civarında). Ancak gaita testi için istenen 700tl nedir anlamadım. Bu fiyat politikasını ailecek protesto edip artık gitmiyoruz. Böyle kurnazlık yaparsanız daha çok hasta kaybedersiniz. Eryamanda ihtiyaç olan bir özel hastane neden bu şekilde olur? Keşke fiyat politikası kurnazlık üzerine kurulu olmasa da kazan kazan şeklinde ilerlese.

Barış Yılmaz-4 ay önce

Dahiliye Doktoru Konul Sardarova’ya babama gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Birçok hastaneye gittim lakin hastalarına bu kadar zaman ayıran, özen gösteren, onları sabırla dinleyen, güleryüzlü, bilgili bir doktorla karşılaşmadım. Verdiği tedaviden dolayı babam kısa sürede iyileşti. Doktor hanıma saygılarımı iletirim.

Hilal Tekdaş-4 ay önce

Soru sorduğunuzda sadece azar yediğiniz garip bir hastane. Prosedürü bilmiyoruz diye güleryüzle yaklaşmamıza rağmen sağlık ekipleriniz inanılmaz mutsuz. Biz sağlık çalışanlarını savundukça, biz sağlık çalışanlarını yürekten destekledikçe karşımızda gördüğümüz tavırın bu olması çok kırıcı. Suratıma bakıp tek kelime etmeyen hemşirelerinize de büyük sevgiler. Allah yolumuzu kötü sebepten hastaneye düşürmesin, ama buraya ekstra hiç düşürmesin. Sevgiler:)

faruk etli-2 ay önce

Nöroloji doktoru Medine Nil Sürsal hanıma annemi götürdüm çok güzel ilgilendi. Önce Allah sonra onun sayesinde annem şuan çok sağlıklı çok teşekkür ederiz. Ayrıca cildiyle doktorumuz Ömer Nasuhi SELVİ hocam kızımın cilt problemlerini kısa zamanda tedavi etti. Sevgiler saygılar sunuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir