Özel Engin Tıp Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Engin Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Emek, 16. Cd. No No:13, 06490 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 215 15 15

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.00-20.00 / Cumartesi: 09.00-13.00 / Pazar: Kapalı

Özel Engin Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Engin Tıp Merkezi Yorumları

Özel Engin Tıp Merkezi Şikayetleri

Neslihan Gundogan-3 ay önce

Annem ile birlikte gittiğimiz özel engin tip merkezinde giriş yaptığımız andan itibaren ilgi ve guleryuzlerini eksik etmediler. Doktorlarımız Mehmet Engin beye, Prof. Dr. Ali İhsan Baysal a . Yardımcı sağlık personeline, danışmadaki arkadaşlara, kısacası sehrin içindeki bu güzel tip merkezinin tüm çalışanlara teşekkür ederiz

Ugur Yayilgan-bir yıl önce

Gelen yaşlı insanlar galoş giymekte zorlanıyor bir galoş matik koysanız girişe, çok güzel olur.pahali birşeyde değil sonuçta..

opera bilgisayar-6 ay önce

Hasta karşılamadan tanı tedavi sürecine kadar her süreçte ilgili ve anlayışlı davranan personele ve sağlık ekibine çok teşekkür ederim. Harika bi hastane yaklaşık olarak 3-4 defa geldim yoğun ilgi ve alaka gösteren doktor ve sağlıkçı arkadaşlara tanı ve tedavi uygulamaları için çok teşekkür ediyorum.

Osman Pekaydın-3 ay önce

Rapor almaya gittim. Başka bir birime sevk etmek için bilerek türlü yollar deniyorlar. Kesinlikle tercih etmeyin.

Tolga Doruk-5 yıl önce

Fikirlerim gun gectikce daha da negatiflesiyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir