Özel Ekol Balçova Tıp Merkezi İzmir’in Balçova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Ekol Balçova Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Bahçelerarası, Mithatpaşa Cd. 24/A, 35140 Balçova/İzmir

Telefon : 0232 259 44 44

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Ekol Balçova Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Ekol Balçova Tıp Merkezi Yorumları

Özel Ekol Balçova Tıp Merkezi Şikayetleri

ömer pekşen-2 ay önce

18.02.2022 ‘de Prof. Dr. Ali Altuntas’a muayene oldum. Hastanede covid ile alakali bir bilgi verilmemis sanirim doktorlara. Odalarda pencereler kapali, bir hasta cikar cikmaz yenisini aliyorlar. Odada iki doktor. Prof. Dr.’un elinde eldiven yok ve surekli hapsuruyordu. 21.05.2022 ‘den beri ust solunum yollarim enfeksiyon oldu, buyuk ihtimal covid. Muayene gayet iyi, ilgili doktorlar, ama covid olmaya degmez. Gitmeyin.

Duygu Okay-4 ay önce

Soğuk algınlığı derken, covit geçirdik ailecek, testlerimizi olduk, Ali hocamız da çok ilgilendi. Bizi dikkatle muaneye ederek, tedavi de yalnız bırakmayan doktorlarımıza teşekkür ederiz.

vehbi tirnakli-3 ay önce

Kan tahlili sonuçlarını internette yayınlarsanız iyi olacak. E-mail adresi verdiğimiz zaman oraya gönderme unutuluyor. Dahiliye de Dr Murat Bey hastasına karşı çok ilgili çok iyi bir doktor. Kendisinden çok memnunum

Fatih Kısa-5 ay önce

Hastalanmadan sağlıklı ve kaliteli yaşam için de danışmak içinde doktora gidilmeli. Toksin tedavisinde bedenim inanılmaz rahatladı. Tabiki tavsiye ediyorum. Bedenimize bakmazsak, zihnimizde iyi çalışmıyor.

Özgür Murat Damat-4 ay önce

Gerçekten mükemmel hizmet aldık. Boğaz bölgemde sürekli hassasiyet vardi. Doktorumdan çok memnun kaldım. Onun tedavisi ve önerileri sayesinde yeme problemimi de aştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir