Özel Egemen Tıp Merkezi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Egemen Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Rafet Paşa, Burakreis Barbaros Cad. No:111, 35090 Bornova/İzmir

Telefon : 0232 435 33 33

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.00-17.30 / Cumartesi: 09.00-17.30 / Pazar: Kapalı

Özel Egemen Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Egemen Tıp Merkezi Yorumları

Özel Egemen Tıp Merkezi Şikayetleri

Bilir Kişi-3 ay önce

Devlet Hastanesinden bin beter bir yer. Asla tavsiye etmiyorum. Gelip saatlerce beklemek ve ayrıca ilgisizlik de cabası

Damla Özcan-10 ay önce

Hasta kabul de iki kişi oturmuş biri birine iş sallıyor , diğeri öbürüne. Giriş yaptırmak için beş dakika bekleyin diyip tanıdığı biriyle gün içinde başına gelenleri anlatmak için 20 dk bekletip yüzümüze bakmadılar . Kadın resmen işini bırakıp sohbet etmeye kalktı beklediğimiz yetmiyor gibi ne soruya cevap veriyorlar ne yönlendirme yapıyorlar . Tavsiye etmiyorum . Gitmeyin arkadaşlar.

bahar kaplan-8 ay önce

Sgk ile anlaşması olan her kuruluşun özel diye bir mantığı kalmadı haliyle beklemek kaçınılmazdır diye düşünüyorum. İlgili personeli aileden biri gibi davranılıyor. Fiyatları bildiğim her yerden aşırı ucuz. Teşekkürler

Serci 35-2 ay önce

Garip bir yer açıkçası tıp merkezi demek için şahit lazım ..

suleyman kel-7 ay önce

Ucuza getirmek için direk şırıngayla kan alıyorlar çıkartır çıkartmaz büyük bi ağrı başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir