Özel Ege Yaşam Hastanesi İzmir’in Karabağlar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Ege Yaşam Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Ali Fuat Cebesoy, 9135/4. Sk. No:4, 35160 Karabağlar/İzmir

Telefon : 0232 226 56 56

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Ege Yaşam Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Ege Yaşam Hastanesi Yorumları

Özel Ege Yaşam Hastanesi Şikayetleri

Sibel Acar-4 hafta önce

14.07.2022 saat 01.00de annemi şiddetli diş ağrısı şikayetiyle bu hastaneye götürdüm fakat ilgi alaka sıfır girmemizle çıkmamız bir oldu verdiğim muayene ücretine acıyorum dişi çekemeyeceklerini biliyordum en azından ağrı kesici yaparlar diye düşündük fakat onu bile yapmadılar reçete yazıp gönderdiler ben ilaç yazsınlar diye değil o an tedavi etsinler, ağrıyı dindirsinler diye gittim yoksa ilacı devlet hastanesi de yazabilirdi sizin farkınız nerede? Birdaha asla gitmem kimseye tavsiye de etmem sadece para tuzağı!!!

Burcu Eva Dsk-bir hafta önce

Geçen sene emekli KOAH hastası 78 yaşındaki hastamı nefes darlığı şikayetiyle acile götürdüm. 15 dk sonra oksijen tüpüne bağladılar. Dr geldi muayene etti. tetkiklere 700 TL ücret çıkardılar ve bu ücreti kabul etmediğim için bitmesini beklemeden anında oksijenden ayırıp taburcu ettiler yani hastanın hayatını riske attılar hasta değil müşterisiniz maalesef!

Aygün Karazeybek-3 hafta önce

Çocuk sağlığı ve hastalığı bölümünden doktor randevusu aldık. Bebeğimin aylık kontrolü için araştırdım ve önerilen bir doktordan randevu aldım ve gününde muayeneye gittik doktor kapısında çağırılmayı beklerken randevu aldığımız doktorun rutin kontrol yapmadığını bu sebeple farklı bir doktor için yardımcı olabileceklerini söylediler. Bana bu durum çok saçma geldi ve muayene olmadan eve döndük. Keşke randevu sırasında veya randevudan sonra aranarak durum belirtilseydi boşu boşuna vaktimiz çalınmazdı bu sebeple hiç memnun kalmadım gidecekler önceden araştırsın ona göre randevu alsın. İlk defa böyle bir uygulama görüyorum.

berivan çakal-6 ay önce

Bugün eşim endoskopi işlemi gördü. Gerçekten o kadar samimi ve tatlı insanlar. Endoskopi hemşiresi Kardelen elçi, anestezi Berna Mete yardımcı personel Gönül hanım hepsine çok çok teşekkür ederiz çok güzel ilgilendiler bizimle.

ergun avcı-4 ay önce

Yaklaşık bir ay önce fıtık ameliyatı oldum. Genel Cerrahi doktorumuz Ali bey ve sekreteri Sevgi hanım çok ilgili idiler. Gerçekten işlerini severek ve çok iyi yapıyorlar. Hiç bir problem yaşamadım ve çok memnun kaldım. Ali beye ve Sevgi hanıma çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir