Özel Ege Şehir Hastanesi İzmir’in Konak ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Ege Şehir Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Yenişehir, Gaziler Cd No:472, 35180 Konak/İzmir

Telefon : (0232) 390 03 90

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Ege Şehir Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Ege Şehir Hastanesi Yorumları

Özel Ege Şehir Hastanesi Şikayetleri

Açelya Eren-3 ay önce

O kadar kötü bir hastane tecrubesi oldu ki bizim icin anlatamam 🙂 post-op hastaya ilk tansiyon 8.saatte gece hemşiresi tarafından bakıldı hemşireler hasta yakınına (bana) aşkım canım bitanem diyor 12.00 de alınacak amelıyata hasta 13.37 de alınıyor, 08.30 vizitinde kanlı underpedleri doktor hasta yatagından kaldırıyor doktora sık sık değişildigi (!) söyleniyor. Gece 21.00 civarı olan mobilizasyonunda ben değişmiştim. Sabah bakılan tansiyon 79/55 uzan düzelir deniyor ne doktora haber veriliyor ne müdahalede bulunuluyor. Allahtan işin içindeyim ve neyin ne oldugunu biliyorum ve cok şükür ki vicdanım rahat. Devamında aracı kişi arayınca serumlar ayranlar geliyor. Gerçekten hizmet politikası leş. Her hastanenin ticarethane gözüyle işlemesine alıştık ama bu kadarda değil. Ha bu arada kafeteryası bile yok size a101 e gitmeniz söylenirse şaşırmayın 😄 en müsait zamanımda cimere ve saglık bakanlığına uygun yazıları yazacağım

Gazi Alper GÜLTEKİN- 2 ay önce

Eşim tiroid ameliyatı oldu.Başta Genel Cerrahi uzmanı Op.Dr. Ömer ERSOY olmak üzere bütün personel cana yakın ilgili ve samimiydi. Yemekler güzel hastane 5 yıldızlı otel havasında. Çok riskli bir operasyon olmasına rağmen ameliyatımız cok iyi gecdi. 1 gün sonra da taburcu olduk. Başta doktorumuz olmak üzere hemşirelere ve diğer sağlık personeline idare personeline ve hastane yönetimine sonsuz teşekkürler

Şerife Armağan-5 ay önce

3 günlük bebegim sarılık ve idrar yolları enfeksiyonu teşhisi ile ambulansla sevk edildi Ege şehir hastanesi ne doktorumuz Cem Altınsoy dan Allah razı olsun çok bilgili deneyimli ve gerçekten vicdanlı bir insan onun bilgilisi ve iyi niyeti ile bebeğim iyileşti bebeğimle bize çok iyi davrandı ve ilgilendi. Sekreteride aynı şekilde çok kibar ve ilgiliydi. Öncelikle Cem Bey e ve bütün çalışanlarınıza eşimle birlikte çok teşekkür ederiz.

Hakan Karahan-2 ay önce

Fizyoterapist Sare Hanım fizik tedavim boyunca bana çok yardımcı oldu. Güler yüzlü ve içten davranışlarıyla tedavinin başarıya ulaşmasında çok yardımcı ve etkili çok memnun kaldım ve tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla tedavi olabilirsiniz. Teşekkürler Sare Hanım.

Mehmet Açku-2 ay önce

Felç geçirdiğim için fizik tedaviye başladım. Fizyoterapist sare hanım benimle bire bir ilgileniyor. Kendisi çok güleryüzlü ilgili ve işini severek yapıyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir