Özel Ege İnci Cerrahi Tıp Merkezi İzmir’in Narlıdere ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Ege İnci Cerrahi Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Ilıca, Mithatpaşa Cd. No:125, 35320 Narlıdere/İzmir

Telefon : (0232) 239 74 74

Hizmet Saatleri : 08.00-00.00

Özel Ege İnci Cerrahi Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Ege İnci Cerrahi Tıp Merkezi Yorumları

Özel Ege İnci Cerrahi Tıp Merkezi Şikayetleri

Zeynep Ağbaba-2 ay önce

Kadın doğum doktoru Osman bey ve Ortopedi doktoru Ahmet bey in ilgilerinden dolayı teşekkür ederim çok iyi doktorlar fakaaaat hastane politikası çok kötü. Emg çekilecek deyip nörolojiye yönlendirdiler yarım saat işleminiz sürer dediler ama orada Emg olmadığını sigorta provizyonu aldıktan sonra söylediler ve beni Karabağlar da Ege yaşama yönlendirdiler kendi aracım olmasa 3 saat servis bekleyecektim. Madem Karabağ’a gidecektim başka bir hastaneye giderdim. Yakın diye tercih etmiştim. Olmadığını son dakika söylüyorsunuz. Resmen parayı biz kazanalım kafası bunlar. Böyle büyük işlemler için küçük yerlerle uğraşmaya değmez.

Elçin Güngör-2 ay önce

Şiddetli öksürük ve halsizlik sebebiyle acil servise geldim. Covid testim pozitif çıktı. Acil doktoru Oğuz bey e muayene oldum. Verdiği serumlar ve tedaviler sayesinde hastalığı kısa sürede geçirdim ve iyileştim. Hemşire arkadaşlar ve diğer çalışanlarda bu dönemde benimde çok ilgiliydi. Dokuz Eylül’e gidip tedavi olamıyoruz ordan oraya gönderiyorlar. Burada çalışanlar arkadaşlar devamlı yanımızda eşlik ediyorlar. Hepsi ilgili ve hastane ortamı çok temiz. Umarım bu şekilde devam edersiniz. Teşekkürler…

Ezgi Toğlan-2 ay önce

1 aydır devlet hastanesine sıra almaya çalışıyoruz fakat asla alamıyoruz. Komşum buradaki ortopedi doktoruna geliyodu bana da burayi tavsiye etti Bende arkadaşımın tavsiyesi ile hastanenizdeki nöroloji doktoru şenay hanımdan randevu aldım. Şiddetli baş ağrım ve ellerimde titreme uyuşma vardı. Hiç sıra bile beklemeden muayene oldum ve bütün tahlillerim hızlı şekilde yapılıp sonuçlandı bu kadar hızlı olacağını bilseydim 1 ay boşuna devletten randevu almak için uğraşmazdım. Şenay hanıma ilgisinden dolayı teşekkrler

ümit özgür-2 hafta önce

Tertemiz ve hijyene önem veriliyor. Çok kalabalık değil. Hemen hemen her branşda uzman mevcut. Fiyatları diğer özel hastahanelere göre daha uygun gibi geldi bana. Özel sigorta girişi yapytık. Her konuda çok yardımcı oldular. Özel hastaneler arasında tercih edilebilir. Konumum her taraftan ulaşmak için iyi bir pozisyonda. Ortopedi için gitmiştik doktorumuzun ilgisinden memnun kaldık.

ipek dela-2 ay önce

göz muayenesi için hiçkimseye tavsiye etmeyeceğim kurum. burdaki randevumda 2 gözümü de ayrı ayrı muayene etmedi doktor ve yanlış gözlük numarası verdi. yanlış olduğunu 2 gün önce gittiğim başka bir uzmanın detaylı muayenesi sonucu öğrendim. 185 lira muayene ücretim de çöpe gitti. asla tavsiye etmiyorum göz için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir