Özel Duru Tıp Merkezi Ankara’nın Pursaklar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Duru Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Mimar Sinan, Uzayan Sk. No:3, 06145 Pursaklar/Ankara

Telefon : 0312 328 36 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Duru Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Duru Tıp Merkezi Yorumları

Özel Duru Tıp Merkezi Şikayetleri

Abdullah Göktürk-3 ay önce

Kadın doğum için gittik, doktor çok ilgili ve güler yüzlü. Fakat aşağıdaki sıra veren bayan personele acilen çeki düzen verin. Millet buraya para verip geliyor. Azarlar gibi insanın suratına dik dik bakıyor, tersler gibi cevaplar veriyor. Kimse kusura bakmasın oraya para veriyoruz sizin tavrınızı kimse çekemez. Bir dahaki seferde aynı şeyi yaşarsak o zaman hakkımızı ararız.

rabia aydınalp-4 hafta önce

Canım kadın doğum doktorum Ayşe hocam iyi ki varsın.. ilgin,alakan, sakinliğin okadar huzur verici ve sakinleştirici ki.. gözünüz kapalı kendinizi ve bebeğinizi emanet edebilirsiniz.

Gözde Acar-5 ay önce

Kadın doğum ve çocuk hastalıkları bölümüne düzenli olarak geliyorum. Hastanenin girişinden çıkışına kadar ilgili bir ekip mevcut. Doktorlar ve personeller tarafından doğru yönlendirilmeyle hep memnun ayrılıyorum. Büyük bir teşekkürü hak ediyorlar.

Büşra Ateş-bir hafta önce

Dahiliye doktoruna 2 kere gittim enfeksiyon olmama rağmen enfeksiyon yok dedi ısrarla her gittiğimde bana mide bulantın için kraker yememi söylüyor bende biliyorum bunları hiç memnun kalmadım acilen değişmesi lazım o doktorun bence.

merve Özcan-3 ay önce

Göz doktorundan bildiğiniz azar yedik. Saygısızlık ve yanlış teşhis.. bir göz muayenesi için üstüne iki farklı kuruluşa gittik ve sağlıklı olduğunu öğrendik. Kalite sıfır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir