Özel Deva Tıp Merkezi Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Deva Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Ayvalı, Ayvalı Cd. 113/B, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon : 0312 326 65 65

Hizmet Saatleri : 08.00-22.00

Özel Deva Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Deva Tıp Merkezi Yorumları

Özel Deva Tıp Merkezi Şikayetleri

Tülin Baysal-4 hafta önce

85 yaşında babaannemi öksürük şikayeti ile götürdük önceleri gerçekten çok öksürüyordu buraya gelmeden evvel. Başka hastanelerde çok ilaç kullandırdılar ve hiç biri yüzümüze dahi bakmadan gönderdi bizi. İşinin ehli olmayan doktorlara denk gelmiştik ama sonra Ankarada ki tıp merkezine geldik birde buranın doktoruyla görüştük gerçekten pratisyen ve uzman çok şeyi değiştiriyormuş meğer. 3 ay geçmeyen öksürük 3 günde geçti.

Çetin Saraç-3 hafta önce

Babam yemek yerken fenalaştı ve deva tıp hemen yakımızda olduğu için götürdük. Müdahale ettiler. Kardiyoloji doktoru kalp krizi geçirdiğini söyledi 3 gün yoğun bakımda kaldı babam. Çok şükür durumu iyi. Doktorumuza ne kadar teşekkür etsek azdır. Babamı görür görmez müdahale etti tecrübesi oldukça iyi birisi.

Alperen Kayık-3 hafta önce

Eşim hamileydi ve 9 aylık gebe takibi bu hastanede yaptırdık. Hocamız çok eğlenceli bir insan. Her gidişimizde güler yüzle karşılıyor. Hamile adaylarının bence buradan takip ettirmesi çok iyi olur.

Fedime Goz-4 hafta önce

Benim gözlerim lens takmaktan bir hayli sulanmıştı. Daha sonra yakın olduğundan deva tıp merkezine geldim. Göz hastalıkları bölümünden randevu oluşturdum beklediğimden de seri gelişti her şey. Bir bakmışım kontrol olmuş ve bana damla yazmış. Kullandıktan birkaç gün sonra tekrar kontrole gittiğimde gözümün daha sağlıklı olduğunu söyleyen göz doktoruna teşekkürlerimi sunuyorum.

faruk esmer-3 hafta önce

Annemi hastalığı için hastaneye götürdüğümüz de göğsünde bir kitle olduğu söylendi. Mamografi çekilmesi lazım gün ileri bir tarihi verilince hemen deva tıp hastaneye geldik ve mamografi çekildi. Doktorumuz sağ olsun gerekli işlemleri anlattıktan sonra iyi hissettik. Çalışan arkadaşlarımız çok ilgililer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir