Özel Derman Tıp Merkezi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Derman Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Gazi Osman Paşa, 5453. Sk. No:24, 35090 Bornova/İzmir

Telefon : 0232 435 28 82

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Derman Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Derman Tıp Merkezi Yorumları

Özel Derman Tıp Merkezi Şikayetleri

Elif Kahraman-3 ay önce

Gittiğim en kötü hastane maddiyata dayalı daha başka yer görmedim doktoru asla ilgilenmiyor muayene etmiyor muayene etmeden iğne yazdı ve haliyle hiçbir işe yaramadı ölüyor olsamda gitmem

Atakan-2 ay önce

Hayatımdaki en kötü deneyimdi. İlgi, alaka yok. Eğer rahatsızsanız gideceğiniz en son yer burası olsun. Çok yazık çok

Sezer Bilecen-5 yıl önce

Biz içerde iğne yapılmasını bekliyoruz bayanlar dışarda keyif sigarası iciyorlar. Çağırmasak daha gelmeye niyetleri yok.

veysel tirpan-5 yıl önce

Herşey güzel hosda bebegimi getirdim muane elli lira dedi o ne öyle ya sonraki işlemler de ayrı para sigortası olmayan bi de fakir olanlar gidin bi köprü altında ölün yaşamayın siz…

Ali Dumlu-10 ay önce

Burada calismak cok guzel, burada oldugum icin cok mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir