Şırnak Cizre’de hizmet vermekte olan Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları Cizre halkı tarafından araştırılmakta olan bir cerrahi tıp merkezidir. Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra bu klinikten randevu alabilirsiniz. Bu makalemizde Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri, Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları, Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi Nerede, Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir gibi sorularınızın tüm cevabı bu makalemizde yer almaktadır. Bu tıp merkezi ile ilgili detaylı tüm bilgilere makalemizin bitiminde olan Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası ile iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Bilgi platformu olan sunucumuz Bizde.Org’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler dileriz.

Adres : Dicle mah. Eski Hastane Cad. No : 15 Cizre/Şırnak

Telefon : 04866168283

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Haritası (Navigasyon)

Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları

Op. Dr. Cem Cengiz Kimdir
Op. Dr. Fevzi Şahin Kimdir
Acil Doktoru Şükrü Ektiren Kimdir
Uzman Doktor Ali Eren Kimdir
Uzman Doktor Sebahattin Özbilen Kimdir

Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi Yorumları

Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi Şikayetleri

Nazmi Kasman – 3 hafta Önce

Kadın Doğum polikliniğine gittim. Hasta kayıtta kayıt alınıp ücretini ödedikten sonra sıra numarası verilmiyor. Doktorun odasının üstündeki monitörde de sıra numaraları görünmüyor. Hastalara karşı şeffaflık yok. Hastalar sıra beklerken sırası gelmeyen hastayı hemşire odaya alıp muayene işlemi bitiriyor. Diger bekleyen hastalar bu durumdan müzdarip olup şikayette bulununca acil hasta olarak nitelendirliyor. Hasta ile hemşireler arasında ikili diyaloğ başlıyor. Hastane içinde bağrış ve çağrışmalar oluyor. Bağırıp cıngarlık çıkaranı muayene ediliyor. Diğer sesi çıkmayan mağdur oluyor. Hastalara karşı şeffaf sıra işlemi yapılsa insanlar sitreslenmez. Yönetim bu konuda tedbir alması gerekir diye düşünüyorum.

Menekşe Mert – 1 ay Önce

Bu hastaneyi cocuk doktorumuz Nilüfer hanım için tercih ediyoruz. Cok güler yüzlü ilgili bir doktor. Fakat diğer sağlık personelleri ozellikle hemşireler için aynı şeyi soyleyecemeyecegim. Cok suratsız ve hastadan rahatsızlık duyan bir halleri var. Küçücük bebege bile sevgi güler yüz göstermeyen kaba davranan hemşireler cok rahatsızlık verici bu hastaneye yakıştığını düşünmüyorum. Hee defasında insallah hemşirelere işimiz düşmez serum igneye vs ihtiyaç kalmaz diye dua ederek geliyoruz. Ozellikle bu seneki bütün personeller cok ukala ve küçük dağları ben yarattım havasında.

İsmail Saymaz – 3 ay Önce

hastanenin fiziki şartları kotu calisanlar somurtkan odalarda hijyen sorunu var 1sefer dahiliye iki seferde çocuga muayeneye gittik neyseki her 2 doktorumuzdan sabirla anlatişlardan memnun kaldik. 3 yıldizi her iki doktor için

Nazmiye Suseven – 5 ay Önce

Burdaki olumusuz yorumlara bakip gitmekte tereddut ettim ama hastane yogun oldugu icin cocugu buraya muayene goturduk.Nilufer hoca cok ilgili ve harika bir doktor biraz sira bekledik ama degdi.

Semih Aktürk – 1 yıl Önce

Özel bir hastane olarak paranızla rezil olmak istiyorsanız bunu çok güzel başarıyorlar. Makbuz olmadan randevu parası verip randevu saati olmadan saatlerce bekletiyorlar. Girişteki kişiler sanki hayır işi yapıyorlarmış gibi davranıyorlar. Sistem denilen hiçbirşey yok. Saatlerce bekliyorsunuz tanıdıkları önden alıp acil diye size yutturuyorlar.Randevu verip randevu saatinde doktoru yerinde bulamıyorsunuz. Acil çıktığını söyleyip bizi neden aramadınız diye suçu size atıyorlar. Randevulu hasta aramaz sorun olduğunda aranır.Yani kısacası pişmanlık ama tabi denetim herhangi birşey de yok. Bu yorumu okuyan kişi devlet hastanesine neden gitmiyorsunuz diye soracak olursa sadece şunu bilse yeter tuvaletinde çeşmesi bile yok.

Alparslan Kılıç – 1 yıl Önce

Sıra sistemi başarısız. Şu saatte gelin diyorlar gidiyorsunuz kesinlikle söylenilen saatte giremiyorsunuz. 3 4 saat beklediğiniz oluyor. Insanlar laftan anlamıyor. Gelen beklemeden giriyor. Alternatifiniz varsa önünden geçilecek yer değil.

Resul Denmez – 1 yıl Önce

Canını seven bu saçma sapan yere bulaşmasın doğuma dair evrak istediğiniz zaman surat yapıyorlar 1. Çocuk doğuyor SGK’ya çocuğun doğumunu bildirmek için 40 takla attırıyorlar 2. doğumdan sonra sabah temizliği öğleye doğru yapıyorlar yani öğle arasına kadar tuvaletin kokusunu çekiyorsunuz 3. Veznede duranların tavrı sanki böyle hayır işliyorlarmış gibi davranıyorlar 4. doğum zamanı kontrol için randevu alınıyor randevuya gidiyorsunuz en az 3-5 kişi ile sizi muhatap ediyorlar 5. SGK ile anlaşmaları yok, bundan mıdır bilinmez yapılan işlemlerin usulsüz olduğu kanaatindeyim 6. Denetim buraya en son ne zaman yapıldı kimse bilmiyor 7. Bitti mi ? bitmez, iyi yönleri var mı var 2 tane doktor var halden anlayan kadın doğum ve çocuk doktoru, onun dışında lütfen evrak istemeyin yetkiliye danışıyor oradaki eğitimsiz personeller 8. madde madde daha sıralarım eksiklikler çok ama çok fazla biz çok pişman olduk…

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir