Özel Çeşme Sağlık Polikliniği İzmir’in Çeşme ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Çeşme Sağlık Polikliniği Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Sakarya, İnkılap Cad. No 109/A, 35930 Çeşme/İzmir

Telefon : 0532 612 22 45

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Çeşme Sağlık Polikliniği Yorumları

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği Şikayetleri

Ahmet T-bir ay önce

Gayet hijyenik ortam, güler yüzlü personel ve en önemlisi doktor Coşkun Bey’in nokta atış tespit ve tedavisi ile 1 günde tatilime geri döndüm. Olumsuz not vereceğim bir konu yok. Teşekkürler.

Soccer Team-bir ay önce

Coşkun Beyin ilgisinden ve hizmetinden son derece memnun kaldık. Kendisi oldukça detaylı bilgilendirmeler yaptı öyleki kafamızda hiç bir soru işareti kalmadı. Ayrıca olası bir durumda kendisini istediğimiz saate arama imkanı da verdi. Çok teşekkür ediyoruz.

İlker Uçar-3 hafta önce

Doktor Coşkun bey genel cerrah çok iyi bir doktor tavsiye ediyorum covit testi yaparak negatif olduğumu öğrendim hastanede olduğu gibi saatlerce beklemedim hem muayenemi hem covid test imi çok rahat bir şekilde yaptırdım kendisine ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum

şeyda topcu-3 hafta önce

Klinik değil ticarethane desek daha dogru, ilgi alaka sıfır muayene olmadan cıktık

Aydın Müezzinoğlu-2 hafta önce

Çok güzel bir sağlık polikliniği. Çalışanlar güleryüzlü ve sempatikdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir