Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Ankara’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir özel hastanedir. bu hastaneden hizmet almak için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Doktorları, Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Bölümleri, Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Nerede, Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Birlik Mahallesi, Şht. Kurbani Akboğa Sk No: 26, 06610 Çankaya/Ankara

Telefon : 03124965151

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

E-Posta : [email protected]

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Doktarları

Op. Dr. Asif SELİMOĞLU Kimdir

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı

Uzm. Dr. Filiz ÇİMEN Kimdir

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. Hüseyin ÇİMEN Kimdir

Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. Fulya MISIR VURGUN Kimdir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Doç. Dr. Nida Zafer Tokatlı Kimdir

Üroloji Uzmanı

Op. Dr. Tahir ZENGİN Kimdir

Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. İsmail Kaan KAYAHAN Kimdir

Nöroloji

Op. Dr. Osman Bora GÜNGÖR Kimdir
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
Op. Dr. Serkan KARABULUT Kimdir

Genel Cerrahi Uzmanı

Uzm. Dr. Tuncay ALTUN Kimdir

Kardiyoloji Uzmanı

Dr.Tayfun DEMİRCİOĞLU Kimdir

Acil Hekimi

Dr. Bekir YÜCEL Kimdir

Acil Hekimi

Uzm. Dr. Erdal Özgür GÖZETLİK Kimdir

Radyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. Özlem AZER Kimdir

Biyokimya Uzmanı

Uzm. Dr. Sevgi SEYHAN Kimdir

Anestezi

Uzm. Dyt. Damla TATAN Kimdir

Diyetisyen

Uzm. Dr. Yousef HOUSHYAR Kimdir

Cildiye Uzmanı

Dr. Muhammet Mustafa AKTERLİK Kimdir

Acil Hekimi

Uzm.Dr. Erden Melih SİPAHİ Kimdir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Ünal ÖZTÜRK Kimdir

Dahiliye Uzmanı

Op. Dr. Mehmet Ergün Kimdir

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Yorumları

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Şikayetleri

Erkan Akdemir – 2 ay Önce

Bugün çocuk doktoruna gittik 10 dkya bir randevu veriyorlar burdan bile ne kadar ilgisizlik olduğu belli, 10 dk da biran önce sizi çıkarmaya çalışıyorlar, yanda emzirme odası var orda giydirin dediler çıktık ama yan tarafta tadilat var ustalar çalışıyor içerde ne yapıyorlarsa kötü birde koku vardı. Çocuğu koridorda kalabalıkta giydirmek zorunda kaldık. Ayrıca her yer daracık ve çok kalabalık pandemi dönemine hiç Uygun bir ortam yok

İşletme sahibinin yanıtı : Sayın Erkan Akdemir yaşamış olduğunuz duruma ilişkin [email protected] mailimiz üzerinden bizlere ulaşırsanız sizlerle ilgilenilecektir. Sağlıklı günler dileriz.

Şerife Yıldırım – 4 gün Önce

Hastaneye eşimin medüller tiroid kanseri için yatış yaptık ve çok memnun kaldık.Hastane hem çok temiz, hem de tüm çalışanlar, hemşireler çok ilgili, güler yüzlü. Hastanenin yeri de güzel, sakin ve park problemi yaşamıyorsunuz. Ayrıca Op.Dr.Serkan Karabulut hocaya ilgilisi, güler yüzü için teşekkür ederiz.

İşletme sahibinin yanıtı : Sayın Şerife Yıldırım eşinize geçmiş olsun dileklerimizi sunar, değerli yorumunuz için sizlere teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Nihal Kaya – 2 ay Önce

Bu hafta yaşam hastanesine ilk defa gittim. Kardiyoloji bölümü Tuncay hocamıza teşekkür ediyorum, sağolsun benim çok panik bir hasta olduğumu fark edip tek tek dinledi ilgilendi, sorduğum her soruya içtenlikle cevap verdi. Mesleğinde başarılı, hastasını dinleyen bir doktor olduğu için teşekkür ediyorum.

İşletme sahibinin yanıtı : Sayın Nihal Kaya memnuniyet yorumunuz için sizlere teşekkür eder, geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Sağlıklı günler dileriz.

Ece Özbay – 3 hafta Önce

Ben 7 yıldır lazer gidiyorum çıkış süreleri ve dengesizlik çok yaşadım. Burayla tanışana kadar lazer işlemi yapan Özlem hanım ve iletişime geçen seminay hanımın ilgisi Güler yüzü ve hiç bir isteğimi kırmadıklarını yazıp teşekkür etmek istiyorum . Ankara için lazer konusunda ki tek önerebileceğim ekip ve kurumdur👍👏

İşletme sahibinin yanıtı : Sayın. Ece ÖZBAY memnuniyetiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz

Duygu Gökçer – 1 ay Önce

Ankara’nın en iyi özel hastanelerinden Güler yüzlü personeller , işinin en iyisi doktorlar . Ve Seminay hanıma ilgisi alakası için güzellik alanında Özlem hanımın inceliği ve desteği için ve Murat DİNÇ Ankara’ya böyle bir hizmet kattınız için sizlere çok teşekkür ederim

İşletme sahibinin yanıtı : Sn. Duygu Gökçer BAŞKURT değerli yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Hulusi Bahçeevi – 5 ay Önce

Oğlumu Yaşam Hastahanesine 05/11/2021 tarihinde saat 18:00 gibi titreyerek, ayakta duramayacak kadar bitkin ve 2 defa istifra etmiş bir şekilde götürdüm, acile girmeden önce Dr. ayağa kalkmasını istedi, nedenini sorduğumuzda yorum yapmadan ayağa kalkmazsa acile alamayacağını söyledi. Oğlumu zorla ayağa kaldırdık ve sürükleyerek acildeki yatağa götürdük. Gerekli ilk kontroller yapıldıktan sonra 2 tane serum takıldı ve teşhis olarak da gıda zehirlenmesi olduğunu söyleyerek çıkışımız yapıldı ve 191 TL ödeme istendi, bu hastanın acil bir şekilde geldiğini ve ücret almamaları gerektiğini hatırlatmamız sonucunda bu hastanın acil kriterlerine girmediği ve ödeme yapmadan bırakmayacaklarını söylediler, o sırada bu olayla uğraşmak istemediğimiz ve zorlandığımız için ödeme yaptık ve fatura istememiz sonucunda da şu anda fatura veremeyiz, yarın mail adresinize göndeririz dediler fakat faturayı da göndermediler. Ödediğimiz paranın iade edilmemesi durumunda Durumu Sağlık bakanlığına ve diğer ilgili yerlere şikayet edeceğim, herkesin de bu tür durumlarda şikayet de bulunmasını rica ediyorum.

İşletme sahibinin yanıtı : Sn. Hulusi Bahçeevi öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. konuyla ilgili tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir