Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Birlik Mahallesi, Şht. Kurbani Akboğa Sk No: 26, 06610 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 496 51 51

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Yorumları

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Şikayetleri

Mahinur Ercan-bir ay önce

Merhaba, 23.06.2022 tarihinde troid ameliyatı oldum. Ameliyat önce ve sonrası gerek hastane çalışanları gerek hemşireler çok ilgiliydi. Ameliyat sonrası 1 gün hastanede kaldım. Hastane gayet temiz, hemşireler çok ilgili. Gündüz Hilal Hemşire, akşam ise Davut Hemşire vardı. Hem çok ilgili hem de hasta psikolojisinden anlayan çok sevimli hemşirelerdi. Ben hiçbir aksilik yaşamadım. Evime çok yakın bir hastane, acil servisi ve kadın doğum servisi de çok başarılı. Verilen hizmetten dolayı hastane çalışanlarını ve yönetimi tebrik ediyorum….

Şerife YILDIRIM-4 ay önce

Hastaneye eşimin medüller tiroid kanseri için yatış yaptık ve çok memnun kaldık.Hastane hem çok temiz, hem de tüm çalışanlar, hemşireler çok ilgili, güler yüzlü. Hastanenin yeri de güzel, sakin ve park problemi yaşamıyorsunuz. Ayrıca Op.Dr.Serkan Karabulut hocaya ilgilisi, güler yüzü için teşekkür ederiz.4Paylaş

serdar bicakci-2 ay önce

Prostat hastası olan babamı acil servisine götürdüm. Sonda takılması gerekiyordu. Acil doktoru “ben bakamam, ürolog baksın” deyip gönderdi. Acillik hastayla bir de on dakika ürolog bekledik. Sekretere sorduk, ben ilgilenmiyorum dedi. Hizmet rezalet. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Yasemin Ozer-3 hafta önce

Yorum yazmak isyorum. 18.07.2022 tarihinde nöroloji dr u İsmail Kaan Kayahan a muayene oldum.Dr benden mr ve troit testleri istedi. Troit testleri için istek yapmamış ( ben sağlık ocağında yaptırdım) ayrıca mr istedi yaşam hastanesinin antlaşmalı olduğu visart şirketinde bunu yaptırdım. Bugün randevu alnak için gittiğimde yıllık izne çıktığını öğrendim. Benden dr ücreti alındı mr ücreti alındı. Ne diye? Sonuç almamak için mi? Sağlıklı olsam size niye geleyim. Ben ayın 29 unda yurtdışına çıkıyorum. Lütfen benim sorunumu çözün. Nöroloji dr unuzu e nabız şikayet ettim zaten. Bilgikerinize. İnsan hayatı ucuz değil

Meral Kılıç-3 ay önce

Az önce akciğer filmi çektirmek için randevu almak istediğimde ; görevli çektirmediklerini , göğüs doktorunun herhangi bir hastanenin göğüs cerrahi bölümüne gitmemizi salık verdiğini söyledi. Özel Umut hastanesinden randevu aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir