Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Çankaya Hastanesi Ankara’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir özel hastanedir. bu hastaneden hizmet almak için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Özel Çankaya Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Özel Çankaya Hastanesi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Özel Çankaya Hastanesi DoktorlarıÖzel Çankaya Hastanesi BölümleriÖzel Çankaya Hastanesi NeredeÖzel Çankaya Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Barbaros, Bülten Sk. No:44, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon : 03124261450

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

E-Posta : [email protected]

Özel Çankaya Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Özel Çankaya Hastanesi Doktarları

Dr. Mahmut Kış

OP. DR. MAHMUT KIŞ Kimdir

Eğitim Aldığı Kurumlar

 • Hacettepe Üni. Tıp Fakültesi (1982)
 • Hacettepe Üni. Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı (1990)

Tıbbi İlgi Alanları

 • Kalça, diz artroskopi ve artroplasti ile diğer rekonstrüktif girişimleri, travmatoloji
 • 1991 SOFCOT Paris, 1992 Paris CD kursu, 1994 Boston Total Kalça protezi ve Total Diz Protezi kursu ve Dallas’da TSRH Kursu, 1995 Berlin, Vertebra Anterior Yaklaşım Kurs ve Kongresi, 1998 Frankurt Anterior CDH kursu, 2004 Paris CD Kursu

Çalıştığı Kurum Kuruluşlar

 • Hacettepe Üni. Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği
 • Ankara Dışkapı SSK Eğitim Hastanesi (1990-2005)

Dr. Altuğ Tanrıöver

Op. Dr. Altuğ Tanrıöver Kimdir

Eğitim Aldığı Kurumlar

 • Hacettepe Üni. Tıp Fakültesi (İngilizce) – 2001
 • Hacettepe Üni. Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı – 2007

Tıbbi İlgi Alanları

 • Kalça, diz, omuz, ayak ve el bileği, artroskopi ve artroplasti ile diğer rekonstrüktif girişimleri, travmatoloji

Çalıştığı Kurum Kuruluşlar

 • Hacettepe Üni. Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği
 • Balıkesir Asker Hastanesi Klinik Şefi
 • Özel Çankaya Hastanesi (2010 – …….)

Yabancı Dil

 • İngilizce

OP. DR. METİN POLAT Kimdir

OP. DR. UĞUR GÖNÇ Kimdir

OP. DR. FATİH İBRAHİM PESTİLCİ Kimdir

OP. DR. RAFİK RAMAZANOV Kimdir

Dr. Asım Kayaalp
OP. DR. ASIM KAYAALP Kimdir

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1985 yılında mezun oldu; hemen ardından mecburi hizmetini Gaziantep SSK Hastanesi Ortopedi Kliniği’nde pratisyen hekim olarak yaptı. İhtisasını SSK Dışkapı Hastanesi II. Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nde 1991 yılında tamamladı. Takip eden beş yılda aynı klinikte eklem cerrahisi konusunda çalışmalarına devam etti. Bu süre içerisinde Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa ülkelerinde çeşitli eğitim toplantısı ve klinik çalışmalara katıldı. 1996 yılında devlet hizmetinden ayrılarak özel çalışmaya başladı. Gaziantep SANKO Hastanesi ve Çankaya Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniklerini kurdu. Bu süre boyunca Çankaya Hastanesi’nde Başhekim, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığı gibi çeşitli yönetim pozisyonlarında yer aldı. Dr. Kayaalp halen Çankaya Hastanesi’nde 14 ortopedi uzmanından oluşan bir ekiple birlikte çalışmakta ve Danışma Kurulu’nda bulunmaktadır.

Ankara Sağlık Kuruluşları Derneğinin kurucu üyeliğini ve başkanlığını yaptı. Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz cerrahisi Derneğinin (TUSYAD) Yönetim kurulu üyeliği ve iki dönem Ankara şubesi başkanlığını yaptı. Türkiye Ortopedi ve Travmatoloji Derneği (TOTBİD) Spor Travmatoloji Şubesi başkanlığını yaptı. Kalça Eklemi Koruyucu Cerrahi Derneğini (KEKCD) kurarak, kurucu başkanlığını yaptı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sağlık Sektör Kurulu üyesidir. Türkiye Basketbol Federasyonu Sağlık Kuruluna bağlı ‘Spor Yaralanmaları Danışma Kurulu üyeliğini sürdürmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında yayınlanmış birçok yayını, kitap bölümleri ve iki kitabı vardır. Yurtiçinde yurtdışında sayısız bilimsel toplantıda konuşmacı ve eğitimci olarak görev almaktadır.

Prof. Dr. Reha N. Tandoğan
PROF. DR. N. REHA TANDOĞAN

Dr. N. Reha Tandoğan 1962 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini T.E.D. Ankara Kolej’inde tamamladı. 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 4.derece ile mezun oldu. Uşak’ta bir yıllık zorunlu devlet hizmetinden sonra, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında ihtisas yaptı. Bir yıl süreyle Institut Calot’da (Berck, Fransa) Artroskopi ve Spor Travmatolojisi Servisinde Dr. Gerard Bascoulergue ile çalıştı. 1991 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı. 1992-1995 yılları arasında SSK Ankara Eğitim Hastanesinde ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yaptı. 1993 yılında, Baylor University, Dallas, Texas’ta Prof. Dr. Robert W. Jackson ile birlikte artroskopi ve diz cerrahisi konularında çalıştı. 1995 yılında Başkent Üniversitesi’ne geçti ve aynı yıl doçent oldu. 1998 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı oldu. 2001 yılında profesör unvanı aldı ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Spor Bilimleri Bölümü Başkanı oldu. Bölüm Başkanlığı sırasında Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı ISAKOS onaylı eğitim merkezi olmaya hak kazandı yurt dışından gelen hekimlere eğitim verildi. 2007 yılında Üniversitedeki görevinden ayrılarak Ortoklinik’ in kurucuları arasında yer aldı. Halen Çankaya Ortopedi Grubu ve Ortoklinik’te çalışmalarını sürdürmektedir.

Prof. Dr. Ahmet Mümtaz Alpaslan
PROF. DR. A. MÜMTAZ ALPASLAN Kimdir

PROF. DR. A. MAZHAR TOKGÖZOĞLU Kimdir
Prof. Dr. Muharrem Yazıcı
PROF. DR. MUHARREM YAZICI Kimdir
Prof. Dr. Ramazan Akmeşe

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Ortopedik Cerrahide İlgi Alanları

 • Artroskopi Cerrahisi (Diz, Kalça, Ayak bileği, Omuz eklemleri)
 • Spor Yaralanmaları
 • Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi
 • Kıkırdak Yenileme Tedavileri
 • Patellofemoral Eklem Problemleri
 • Patella Çıkığı Cerrahisi

Doğum Tarihi

 • 1975

Yabancı diller

 • İngilizce

Mezun Olduğu Lise ve Yılı

 • Arı Fen Lisesi (1994)
Op. Dr. Kürşat Teker

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

OP. DR. KÜRŞAT KEMAL TEKER Kimdir

Doğum Tarihi

 • 1965

Mezun Olduğu Lise

 • T.E.D. Ankara Koleji (1982)

Tıp Fakültesi

 • Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi (1989)

Uzmanlık Eğitimi

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji A.D (1994)

Yabancı Diller

 • İngilizce (Çok iyi)

Özel Çankaya Hastanesi Yorumları

Özel Çankaya Hastanesi Şikayetleri

Selen Kaya – 2 ay Önce

Hastane çalışanlarının tutumu ile ilgili geçmişte şikayette bulunduğumuz hususların büyük bir bölümünü düzelttiklerini gördüm. Bütün çalışanlar son derece kibar, ilgili ve yönlendirici davrandı. Sn. Sait Yücel insana güven veren, hasta haklarına saygılı, özel telefonundan her zaman ulaşabileceğiniz ve ulaşamasanız bile size dönüş yapan idealist bir hekim. Bu deneyimimden sonra bütün hastane emekçilerine teşekkür ediyorum.

Muzaffer Yazıcı – 3 ay önce

Kalp krizi nedeniyle acile ulaşkığım andan itibaren gösterilen özen ve anında yapılan ilk müdahale gerçekten övgüye değerdi. İlk müdahalenin ardından kendi ambulansları ile hekim gözetiminde asıl müdahalenin yapılacağı hastahaneye ulaştırıldım. Başta prof. dr. şevki hoca ve dr cemal hoca olmak üzere tüm acil servis görevlilerine teşekkürlerimi iletiyorum.

Mustafa Gerdan – 3 hafta Önce

Ultrason yapıldı. Kolonoskopi ve endoskopi genel cerrahi doktorumuz bizzat Kenan Bey tarafından yapıldı. Sorunumu hemen buldular. Personel güleryüzlü ve mükemmel. Çok memnun kaldım. Tüm hastane personelinin Başarılarının devamını dilerim. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Güven Yılmaz – 3 hafta Önce

Aslına bakarsanız hastaneye gitmeden önce kaygılarım vardı ama girdiğim andan itibaren personelin, doktorların ilgisi ve güleryüzü, hele yatiştaki Göksu hanımdan başlayıp, kattaki hemşire ve hasta bakıcılarla devam eden ilgi, alaka beni mest etti. Hepsine teşekkür ediyorum….

Kemal Suluhan – 5 ay Önce

Kulak Burun Boğaz Doktoru Sait YÜCEL Hocama bir tanıdığın tavsiye etmesi üzere muayene oldum. Burnumdan nefes alamıyordum ve uyku problemim vardı. Kendisi Ameliyattan başka çaren yok dedi ve kendisine Ameliyat oldum. Şu an çok şükür iyiyim. Kendisine sonsuz Teşekkürler ediyorum. İyiki varlar. Sağolsunlar.

Aysun Dedeoğlu – 4 ay Önce

Annem İnci Gökçe’nin iki diz protez ameliyatından sonra anneme güler yüzle moral vererek destek olan, ağrılarını azaltmak için gece gündüz koşturan 2.kat sorumlu hemşiresi Emre Çavdar’a, hemşirelerimiz Betül Tavus, Ebru Dağdeviren ve Merve Celik’e teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir