Özel Çankaya Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Çankaya Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Barbaros, Bülten Sk. No:44, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 426 14 50

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Çankaya Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Çankaya Hastanesi Yorumları

Özel Çankaya Hastanesi Şikayetleri

Nazlı E.-3 ay önce

Dahiliye bölümüne gitmeyi düşünüyorsanız gitmeyin. Üşütme, ağrı, halsizlik ve polen alerjisi şikayeti ile gittiğim Dahiliye bölümünde şikayetlerimi anlattıktan sonra “evet sen alerjiksin buradaki randevunu iptal ediyorum sen KBB’ye git” denildi. Alerjim olduğunu zaten ben söyledim. Tanı konulsun diye değil çözümü aramak, ilacı almak için gittim. Doktor beni muayene etmeyi geçtim yüzüme dahi bakmadan randevumu kendi kendine iptal etti. KBB bölümünde de yer olmadığı için herhangi bir doktora görünemeden hastaneden çıktım. Sözde özel hastane, sözde Tunalı gibi bir yerde. Tamamen rezalet.

Ceren-4 hafta önce

Yıllarca birsürü KBB doktoru gezdim ve neredeyse hepsinden umutsuz çıktım fakat Sait Hoca gerçekten o kadar ilgili ki geçirdiğim operasyonda hiçbir sorun yaşamadım. Ayrıca genel olarak hastanenin de ilgili olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ederim, hiç düşünmeyin derim 😊

E H-2 ay önce

Dün akşam acil de Dr Erkut Orana kızımı muayene ettirdim. Yazdığı ilaçları almak için eczaneye gittiğimde nöbetçi eczane olan Uludağ Eczanesi reçeteyi yazan doktor hastaneye kayıtlı gözükmüyor dediği icin ilaçları ücret ödeyerek almak zorunda kaldım. Hastaneyi aradığımızda operatör açıklama yapacağımız bir şey yok doktor bizimle senelerdir çalışıyor dedi. Hiç bir şey anlamadım. Sigortalı olmama rağmen para ile ilaç almak zorunda kaldım.

Yusuf Koyun-bir ay önce

Otopark ücreti nedir arkadaş. Otoparka gereksiz üç tane adam koymuşlar onların maaşında hastalara ödetiyorlar. Doktorları tenzih ederek söylüyorum personel tamamen liyakatsiz kadrodan oluşuyor. En güzel ilgiyi otopark görevlilerinden görüyorsunuz onun sebebide arabanızı almaya gittiğinde size dayatılan otopark ücreti isteyeceklerinden kaynaklanıyor.

Sami Tel-bir ay önce

Gitmeden özellikle aradım doktor orada mı kontrole geleceğim diye, telefondaki kişi buyrun gelin burada dedi. Çocuğu alıp bu sıcakta 15 km yol gittik . Hastaneye girdik doktorun ameliyat günüymüş. Şaka gibi olay. Muayeneye verdiğimiz 300 küsür liraya acıdım. Bir daha kapısından geçmem. Doktorla ilgili değerlendirmeyi de daha sonra yapacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir