Özel Cadde Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği İzmir’in Karşıyaka İlçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Özel Cadde Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres :  Mavişehir, Mavi Bahçe Avm No:24, 35540 Karşıyaka/İzmir

Telefon : 0532 746 92 18

Hizmet Saatleri : Her gün: 10.00-22.00

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumları

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Şikayetleri

nurhan kiremitçi-3 ay önce

Asla gidilmemesi gereken bir klinik.tum güzel olumlu yorumlar kendileri tarafından yapılıyor yüzlerce şikayet alan bir yer .sürekli Dr ve personel değişir ve asla kayıt tutulmaz .

okan özer-bir yıl önce

Implantlarımı ağrısız ve sorunsuz bir sekilde yaptı.Ailecek tek güvendigimiz ve kendimizi ona emanet ettiğimiz isinde çok iyi ve başarılı doktorlardır. Soner bey ve ekibine cok teşekkür ederim.

Gokhan Teber-2 yıl önce

Çok memnun kaldım çok hijen ve temiz iş yapılıyor herkese tavsiye ediyorum önce diş ve saglıklı günler dilerim

Batuhan ALTAY-2 yıl önce

Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim çok güzel bir çürük temizleme oluyor personeller çok ilgililer ilgilileri için tekrardan teşekkür ederim gözünüz kapalı güvenebilirsiniz her işlemde

Berkay Akkaya-2 yıl önce

Geçtiğimiz gün dolgu yaptırmak için gittim ve hizmet gerçekten harikaydı beni şaşırttı açıkçası. Herkese öneririm ben çok memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir