Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:122/C, 35100 Bornova/İzmir

Telefon : 0232 339 77 66

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.30-23.30 / Cumartesi: 08.00-23.30 / Pazar: Kapalı

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Yorumları

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Şikayetleri

Telefon Makinesi-bir hafta önce

Birsürü kötü yorum var ama işimi güzelce hallettim üstelik çok ucuza. İşe giriş belgesi lazımdı ucuza kapattım hızlıca çok temiz iş iyi yer.

Ece-6 ay önce

Geçici kimlik belgesiyle ilk kez karşılaşmış hastanedir. Havaalanlarinda,resmî kurumlarda bile geçerliliği olan, kullanım süresi 15 gün olan belgeye bir tek bu kıytırık hastanede sahte belge muamelesi yapılıyor. Ayakta duramadığımı söylememe rağmen en az 15 dakika geçici kimlik belgesiyle bakıştı hasta kabuldeki erkek personel. Yaka kartını ceketinin içine sokmamış olsaydı ismini de yazardım.bir de üstüne sesini yükselterek azarlıyor terbiyesiz. Biraz profesyonellik ve iş ahlakı diliyorum size. Bırakın burada şifa aramayı, yanlışlıkla kapısından içeri girilmesini bile tavsiye etmiyorum. Zira içeride sadece nefes alsanız 300 liranız gidiyor.

Arzu Aydas-4 ay önce

Annemi götürdüğümüze pişman olduğumuz yer. Banko görevlileri ve başındaki bey iletişim koordinasyon anlayış sıfır ayrıca çok çok kaba saba bir yaklaşımları var. Ne yetkin nede etkin çalışanları ve idarecileri var.

Ahmet Çökmez-2 ay önce

gayet güzel bir hastane öğrenciler için de hesaplı olduğunu düşünüyorum muayene ücretlerinin

Burcu Ozbek-8 ay önce

Daha önce KBB, Dermatoloji ve Radyoloji branşları için gittiğimiz ve genel olarak hizmetten memnun olduğumuz kendi halinde bir hastane. Özellikle hizmet kalitesi, randevu ve ulaşım kolaylığı açısından tercih ediyoruz. Bugün ilk kez Göz Hastalıkları için gittik. Bu vesile ile tanıştığımız Op.Dr. Şükran Özyurt’un her yönüyle mükemmel bir hekim olduğunu gördük. Bir hekim olarak ilgisinden, bilgisinden, nezaketinden, samimiyetinden, açıklayıcı anlatımından ve muayene sonucundan o kadar memnun kaldık ki bu yorumu yazmasam olmazdı. Sizin gibi hekimlere hasretiz. Çok teşekkür ediyoruz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir