Özel Bilgi Hastanesi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Bilgi Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : İnönü, Batı Blv No:99, 06370 Batıkent Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0312 278 37 37

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Bilgi Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Bilgi Hastanesi Yorumları

Özel Bilgi Hastanesi Şikayetleri

Altay Ergün Özen-2 hafta önce

Sn Yetkili; Ankara Batıkent’te bulunan Bilgi Tıp Merkezi Hastanesine, emekli sosyal güvencem olmasına rağmen sürekli teşhis ve tedavi için gelen bir kişiyim. 08.08.2022 günü kendim için 2 poliklinik (KBB ve Cildiye ve devamında Genel Cerrah), yabancı misafirim için KBB olmak üzere geldim KBB Dr.Ahmet bey ben ve misafirim ile ziyadesi ilgilendi ve çok memnun kaldım. ayrıca Cildiye Dr.Koray bey ve Genel Cerrah Dr.Raşit beyin ilgi ve tedavi süreci ile ilgili çok memnun kaldım. Hemşireler de aynı şekilde seviyeli ve yardımseverler. Ancak hasta danışmanları olarak görev yapan bankolarda bulunan personelleriniz işini iyi yapanlar hariç genel olarak tavır davranış ve uslüpleri çok seviyesiz ve yardımseverlikten uzak işlerini sevmeyen, sanki zorla orada görev yapıyorlar gibi bir durumları var. Ayrıca Özel Sağlık sigortasından yabancı uyruklu misafirimizin işlemlerini personeliniz yapamadı çok isteksiz ve ukala idi, misafirimiz bu konudan dolayı neden böyle davrandığını sordu, ayrıca yabancı dili de yoktu ve yardım da almadı kısacası zorlamamız ile kaydını girebildik. Hastanenize gelen hastaların sadece doğru cevap ve seviyeli karşılanmaya ihtiyacı var. Bu konuyu dikkate alırsanız hastaneniz ve geleceği açısından sizin de takdir edeceğiniz gibi, daha iyi olacağı kanaatindeyim.

Yasemin ÜNALDI-bir ay önce

Hastanelerde hala maske takmak zorunlu ama personelleri bile maske takmıyor sağlık çalışanları takmıyor, hastaları da uyarmıyorlar. Daha önceki gidişlerimde de hemşire serum takmaya çalışırken damarı patlattı her yere kanlar fışkırdı yardımcı olmak yerine de beni tersleyip, sevgilisine trip atar gibi trip atıp gerizekalı falan dedi. Çok kötüydü benim için.

Marina Moon-5 ay önce

Biz bilgi hastaneden baya memnun kaldık. Odalar temiz, konforlu, yemek iyi, fiyatlar da baya uygun. 2 kattaki hemşireler bize çok iyi baktılar, Mine,Edacim, Beyza, gercekte yetenekli bir personel. Özelikle Dr Mehmet Asiltürk ortopedi uzman ayrı bir tessekur etmen lazim, iyi bir doktor ve iyi bir insan! Her kez saygılı ve iyi davrandı bize.

Ceren Seyhan-2 ay önce

Genel cerrahi uzmanı Raşit Mermer beye muayene oldum. Görüntüleme uzmanı Ramazan Tiken beyde mammografi, ultrasonlarımı çekti. İkisi de gerçekten ilgili doktorlar. Bir sürü soru sormama rağmen rahatlatıp, bilgi verdiler. Kendilerine teşekkür ederim. Ayrıca çalışan kızlarla ilgili olumsuz bir sürü yorum yazılmış. Hiç birine katılmıyorum. Gayet nazikler.

BİRCAN MADEN CIRIK-3 ay önce

Çocuk Doktoru olan Yusuf Bey ne yaptığı işi seviyor ne de çocukları seviyor…insan ilişkisi bu kadar kötü bir çocuk doktoru ilk kez görüyorum..çocuk hemşiresi ise oglumdan kan bile alamadı..çok kötü bir deneyim yaşadık. yetişkin kan alma yerindekiler çok yardımcı oldu onlar olmasa kan veremiyorduk.bir daha gitmeyi düşünmüyorum..tavsiye asla etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir