Özel Bayındır Söğütözü Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Bayındır Söğütözü Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Söğütözü, Kızılırmak Mahallesi, 1443. Cd. No:17, 06250

Telefon : 0312 287 90 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Bayındır Söğütözü Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Bayındır Söğütözü Hastanesi Yorumları

Özel Bayındır Söğütözü Hastanesi Şikayetleri

ÖZGE BULUT-bir ay önce

2 ay önce randevulu başka özel medical park gittim..3.gün bisey yesede Oglum yediği ne varsa kusuyordu ve sürekli ishaldi…orda kan alındı gaita tahlilini oğlum vermediği için evde yaptirip götürdüm sonrasında tahlillerde rota virusu olduğu çıkdı. Bayındır çocuk poliklinikden gece randevulu olarak cemal beye gittik acil kan tahlili ve gaita istedi ve halsiz ateşi olduğundan yatış verdi..Rota virüs diger hastahanede verilmişti ordan raporlari istediler ve tedaviye başlandı 2 gece cemal doktorumuz başta olmak üzere Müge hanım ve birçok doktor ve hemşireler kontrol etti ve oglum 2 gece hastahanede yatti maşallah iyileşti…bu hastahane resmen oğlumu hayata döndürdüler.Emeğı gecen doktor ve hemşirelermize çok teşekkür ederim 😀

N M-bir ay önce

Yorumlarim Acil birimi ile ilgili 1- Ozel hastane gibi degil sanki devlet hastanesine gidiyorsunuz. Ilgisiz, umursamaz, oyleki size islem yaparken dedikodu yapip gulusen bir ekibe hazir olun. 2- Acil doktorunun tanisi sigortanizdan provizyon alirken onemli. Sizi kirmizi acil kategorisi yerine yesil acil kategorisine sokarsa, normalde yuzde yuz karsilanmasi gereken acil tedavinizi kendi cebinizden odeyebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, ne verilen saglik hizmeti, ne de hastane-hasta iliskileri acisindan.

Kübra Topkaya-6 ay önce

Burayi tercih etmemin tek nedeni, Hacer Yılmaz Ünal hoca. Nöbetçi pediatriyi kullanmak durumunda kaldığımızda hep kendisine denk geliriz, gecenin geç saati olmasına rağmen güler yüzlü, enerjik, ilgili, çocuğa hassas davraniyor, korkutmuyor, gerçekten ihtiyaç gorulmediyse antibiyotik vermiyor. Muayeneyi zoraki tamamlayip, hastayi başından atmiyor. Siz de bitse de çıksam diye düşününmüyorsunuz, kendinizi rahat hissediyorsunuz.Işini severek, isteyerek yaptığı çok belli, bana ve çocuğuma yansıttığı bu güzel enerji için teşekkürler

Elif İ.-bir ay önce

24 saat pediatri doktoru bulunuyor. Fakat az sayıda çocuk acil bulunduran hastane olduğu için hangi saat olursa olsun çok beklememek adına arayıp randevu almakta fayda var. Tüm doktorlar elbette ki çok kıymetli, fakat pediatri acilde Almıla Bulun varsa daha motive edici oluyor. Hastalıkların nedenleri, olası gidişatı ve hastalığın seyri konusunda bilgilendirme yapıyor.

necati berk-3 ay önce

Annem Bu hastanede varis ameliyati oldu.Sn. doktor OZER KANDEMIR cok guzel bir surecle bize yardimci oldu. Ayni zamanda hastanenin bizimle ilgilenen hemsireleri Aysenur Atabey, Lale Oğuzturk, Nadire Bakan, Hande Eryilmaz ve Duygu Yiğit hanimefendiler bizimle cok guzel ilgilendiler. Her sey cok titiz ve duzenliydi. Cok memnun kaldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir