Özel Bayındır Kavaklıdere Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Bayındır Kavaklıdere Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kavaklıdere, Atatürk Blv No:201, 06680 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 428 08 08

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Bayındır Kavaklıdere Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Bayındır Kavaklıdere Hastanesi Yorumları

Özel Bayındır Kavaklıdere Hastanesi Şikayetleri

alp aziz Torun-4 ay önce

Annemi boyun tutulması nedeniyle ortopediye götürdük. doktor terslemiş. muayene bile etmemiş. ayrıca aşırı derede moralini bozmuş. hiç bir ilaç vermedi. sıcak havlu bastırın deyip gönderdi. kontrol randevusuna gidince de niye geldiniz diyerek muayene etmemiş. ayrıca ilgili kat hemşiresi de son derece kaba. 5 kişi katta dolaşıyor ben lavaboyu arıyorum hasta yakınları dışarı diyerek dışarı çıkarıyor. hastamız yürüyemiyor yardım etmiyor ben yardım edeyim diye gidince de tavuk kovar gibi kovuyor. memnun kalmadık. hastane ilgili yere çeki düzen vermesi lazım.

M. Can Sevinç-bir ay önce

En sık tercih ettigimiz hastaneydi. Islemler ve beklemeler biraz uzun surebiliyor fakat ayni gune bile randevu bulabildiginiz koklu bir hastane. Doktorlar hastaliginizi anlamaya calisiyorlar ve bu sirada bolca test istiyorlar. Doktorlar ve hemsireler gayet guleryuzlu ancak hasta danismanlari icin ayni seyi soyleyemem.

Mavi Gökyüzü-3 ay önce

Pediatrinin kraliçesi Nevin Aykol a kızıma çok zor fark edilen / teşhis konulan atipik çölyak teşhisinin konulmasındaki tecrubesi ve özenli takibi için teşekkür ediyorum .İki kızımında bebekliklerinden beri ara ara kontrollerini kendisi yapar ve çok güvendiğimiz aile doktorumuz ,sağlık ile ilgili konuda fikrini almadan rahat edemem.

Ediz-bir ay önce

Sakin ve temiz bir yer. İdari işleri çabuk ve sorunsuz halledebiliyorsunuz. Gittiğimiz doktor da bilgi veren ve güler yüzlü idi.

Fulden Nartur-6 ay önce

Randevulu aşıya 10 dk kala arayıp “aradan gelenleri aldığımız için size aşı kalmadı, isterseniz yarın ŞANSINIZI deneyebilirsiniz” diyen şaka dükkanı. Hastane arıyorsanız başka yere gidin, buralarda rezil olmayın. Adı var; insanlık, hizmet, sağlık yok. Anca adı var.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir