Özel Batı Anadolu Central Hospital İzmir’in Bayraklı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Batı Anadolu Central Hospital Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Fuat Edip Baksi, Smyrna Meydanı, Zeki Yavaş Sk. No: 2 D:2, 35530 Bayraklı/İzmir

Telefon : 0232 341 67 67

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Batı Anadolu Central Hospital Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Batı Anadolu Central Hospital Yorumları

Özel Batı Anadolu Central Hospital Şikayetleri

Emine Ezgi Onbaşı-3 ay önce

Hastaneye girer girmez öncelikle hasta kayıttaki kızlar kendi aralarında konuşmaktan benim geldiğimi bile fark edemedi fark etse de umursamadı. Daha sonrasında ödemeye yapmaya gittiğimiz veznedeki hanımefendi komşuyla telefon görüşmesi yaptığından ilgilenemedi. Hastane pis ve karanlık çalışan herkes bir biriyle goygoy derdinde. Randevulu gitmeme rağmen doktoru bekledim. Doktor asistanı benim beklediğimi söylemediği için doktor başka yere gitmiş sonra geri döndü. Odasına girdim şikayeti tam dinlemeden Muayene salonuna yönlendirdi orda da dakikalarca bekledim. Test yapıldı bir de ciddi bir para istendi. Doktor detaylı bir açıklama yapmadan ameliyat gerektiğini ve ameliyatların ücretlerinden bahsetmeye başladı. Ertesi gün başka özel hastaneye gittim orda ise ameliyatlık bir durum olmadığını öğrendim. Paranızla rezillik yaşıyorsunuz başka bir şey değil. Ben verdiğim testleri bile laboratuvara götürmeden kaçtım çünkü korkunç bir hastane verdiğim testi tüple birlikte çöpe attım çünkü burası hastadan para koparmaya çalışan bir ticarethane

sefa saydam-bir ay önce

Hastanenizin çocuk doktorundan çok memnun kaldığımızı belirtmek istiyorum. 6 aylık bir bebeğimiz var ve bugüne kadar birçok özel hastanede çocuk doktoru denedik. Ancak bu kadar samimi, bilgili ve hastalarına karşı güler yüzlü bir doktora denk gelmedik. Umarım uzunca bir zaman kendisini burada görürüz.

Burcu Ciritoğlu-5 ay önce

Dahiliye bölümünden Nurettin bey çok ilgiliydi çok iyi bir doktor. Endişelerim giderildi ve sağlığıma kavuştum teşekkür ederim. Kadın doğumdan Berrin hanım da çok ilgili ve sevecen biriydi benimle çok güzel ilgilendi ve rahatsızlığım düzeldi. Hastanede ki diğer çalışanlar dahil herkes çok ilgili ve sevecen çok memnun kaldım.

nurcan ertekin-2 ay önce

acil bölümüne gittim soğuk algınlığı için fakat daha girişte yüzüme bile bakilmadi hiçbir özel hastanenin acil servisinde istenmeyecek miktarda ücret talep edildi sonra tamam almayalima döndü konu 🤔beni düşündüren asıl nokta şu idi; iğne için yatağı kullanacagimda üstündeki örtüde leke ve kıllar vardi bunu değiştirmiyor musunuz dedim? cevap; yuzlerce hasta geliyo hangi birinde değiştireyim!!! böyle bir açıklama ola maz o la maz olmamalı!!! hijyen sıfır hastaya alaka sıfır ! bi daha asla !

Seyyal Altınok-bir ay önce

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Berrin Hocam inanılmaz ilgili ve tatlı bir hekim, internetten bulup kendisine randevu aldığımda çok tereddüt etmiştim fakat doğru tercih yaptığımı randevu esnasında anladım. Gitmek isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum kesinlikle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir