Özel Başak Tıp Merkezi Ankara’nın Sincan ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Başak Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : İstasyon, Ayaş Cd. 60AB, 06934 Sincan/Ankara

Telefon : 0312 269 17 17

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Başak Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Başak Tıp Merkezi Yorumları

Özel Başak Tıp Merkezi Şikayetleri

derya toydemir-3 ay önce

Merhabalar annemin rahatsızlığından dolayı acil olarak başak tıp merkezine geldik.Doktorumuzun ilgili, özenli muayenesi sonucunda serum istedi.serum için ilgilenen hemşirelerimiz havvanur ve ayşenur hemşireme ne kadar teşekkür etsem az olur.İlgi,Alaka,Güler yüz kısacası süper hasta-hemşire ilişkisi vardı.

kübra temiz-2 ay önce

Kadin dogumcunuz acilen değişmeli ultrasonda baktigi halde sorduğum hiç bi soruya cevap alamadım bi önceki gelisimdede anlamsız ve sert tepkileri vardı yakın olduğu için tercih etmek istedik fakat randevu almama rağmen 2.30 saatte bekledik.

Ömer Ç1b1k-4 ay önce

Sağlık raporunu almak için gittim. Röntgen, kan ve odyometre testi işlemlerim bir saat gibi bir sürede tamamlandı. Fiyat olarakta bu üç işlem için 120 TL dir. Ben aldığım hizmetten memnun kaldım.

Esin Unlusoy-2 hafta önce

Sağlık raporu için gittik ama her konuda gayet ilgili ve güler yüzlülerdi yıllardan beri ilgilerini kaybetmeyen yer maddi olaraksa özel hastane külfetini yaşatmayan nadir kurumlardan teşekkürler.

Gamzenur Poyraz-2 hafta önce

Doktorun vermiş olduğu ilaç hiç bir eczanede yok, ilacı değiştirmek için tekrar muayene ücreti istiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir