Özel Ata Sağlık Hastanesi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Ata Sağlık Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kazımdirik, 297. Sk. No:1, 35100 Bornova/İzmir

Telefon : 0232 459 59 59

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Ata Sağlık Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Ata Sağlık Hastanesi Yorumları

Özel Ata Sağlık Hastanesi Şikayetleri

Çiğdem Algın-bir hafta önce

Öncelikle hastanenize çok teşekkür ederek başlamak istiyorum.Ben bir hasta yakınıyım. Yeğenim hastanenizde bir operasyon geçirdi ve 2 gün 4.katta yatırıldı.Hastanenin kapısından girişimizden çıkışımıza kadar eksiksiz bir hizmet aldık.Bu vesileyle 4.kattaki hemşire ve diğer sağlık personeli arkadaşlarımıza ve hastanenize sonsuz teşekkür ediyorum.Yalnız bir konuya dikkat çekmek istiyorum.Hemşire hanımlarda ve personel arkadaşlarda hiç maske takan yok.Yeğenim tam 2 hafta önce doğum yaptı sezeryanla ve şimdi de çok büyük bir operasyon geçirdi.Ne kadar bağışıklığı düşük düşünün.Covid bu kadar artmışken ve hizmet kitleniz hastalardan oluşuyorken böyle önemli bir HATA yapılmamalı.Bu konu beni inanılmaz rahatsız etti.Amacım şikayet değil.Sadece dikkat çekmek istedim.

Ercan Sağlar-5 ay önce

1 Aralıkta hastanenizdeki başarılı ve sorunsuz geçen omuz ameliyat sürecimde güler yüz ve samimi ilgiden o kadar memnun kaldımki, fizik tedavi sürecimede gönül rahatlığıyla burada başladım. Gerek kayıt ve yönlendirmedeki Çağlar beyin motive eden sıcak yaklaşımı olsun gerekse fizyoterapistim Ezgi hanımın güleryüzlü ve bilinçli tedavi yöntemi olsun beni her geçen gün sağlıklı günlerime doğru adım adım yaklaştırıyor. Doktorundan hemşiresine, hastabakıcısından temizlik personeline kadar herkese takdir ve teşekkürlerimi sunarım. Canan SAĞLAR

Engin Bağ / Fine Faces Ajans-3 ay önce

Fizik tedavi uzman doktoru Lütfiye Hanıma ilgisi alakası için, fizik tedavi ünitesinde bulunan fizyoterapist Merve hanıma yine aynı şekilde ilgisi, alakası, içtenliği ve sıcaklığı için sonsuz teşekkür ederim. Tanıdığım tanımadığım kim varsa herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Her yönüyle kaliteli bir hastane doktorlariyla çalışanlarıyla olsun. Hastalarıyla yakınlarıyla çok yakından ilgileniyorlar.

Mehmet Laf-bir ay önce

Hastanenizin Genel Cerrahi bölümünde tedavi gören eşimin tedavisinde gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı, başta Prof.Dr Serdar Akyıldız ve Cerrahi bölümü hemşirelerimiz Sebahat hanım,Aylin hanım,Neslihan hanım, Yağmur hanım, Aybüke hanım ve Aleyna hanıma çok teşekkür ederiz. Odamızın temizliğinden sorumlu Mehtap hanım ve Reyhan hanıma da ayrıca teşekkür eder  saygılarımı sunarım. Bütün ekibiniz büyük bir özenle ve hoşgörüyle çalışmaktadır bu da bizim hızlıca iyileşmemizi sağlamıştır. Bundan dolayı bütün bu süreçte bizimle ilgilenen çalışanlarınıza minnettarız.

Türkan Bal-2 ay önce

Ata sağlık hastanesinde birçok bölümde tedavi oldum çok memnun kaldım personeli, doktorları gayet ilgili . 15 15 30 seans farklı rahatsızlıklarımdan fizik tedavi gördüm. Fizyoterapistim Erhan bey’e Çok teşekkür ederim. Muhteşem ilgili alakalı ve işinde de deneyimli bir terapist. Ben memnun kaldım tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir